Filtruj terminy

dr Michał Wieczorski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA LEKARSKA "ZAMŁYNIE" SP.Z OO
Radom , ul. Klonowicza 10 /12
26-600 Radom

Dobry lekarz z dobrym podejściem miły wiele razy mi pomógł każda wizytę u niego dobrze wspominam jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marlena

Małgorzata Mikulska

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Pani Doktor miła i kompetentna. Doświadczony lekarz, którego warto polecić. Leczę się u niej od kilku lat!

lekarz Ewa Kielska

Laryngolog, Foniatra

epmed
Sucha 2
26-600 Radom

Na wizytę prywatną zdecydowałam się ponieważ na kasę chorych za długo musielibyśmy czekać, a nam zależało na czasie. Dla mnie wizyta u pani dr, była wymarzoną wizytą. Życzyłabym sobie takiego traktowania u każdego lekarza. Bardzo miła, uprzejma. Byłam na wizycie z 2 letnim synkiem. Nasza wizyta trwała 30 min i nie zauważyłam zniecierpliwienia. Wszystko dokładnie mieliśmy wytłumaczone. Świetne podejście do dzieci. Jak u nikogo synek dał sam sobie zbadać uszka. ...

dr n. med. Wojciech Chlebny

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Z czystym sercem polecam Pana Doktora, najlepszy laryngolog w Radomiu, wspaniały lekarz w 100% skuteczny (jestem świeżo po zabiegu) indywidualne podejscie do pacjenta,ogromnie sympatyczny,skromny,życzliwy,uprzejmy,cierpliwy,delikatny.
Opinia dodana przez: ~l~

dr n. med. Danuta Kucharska

Radom, ul. Focha 9
26-600 Radom

Absolutnie nie polecam!! Poszłam do p. doktor z dzieckiem 1,8msc. Bardzo powiększone migdałki boczne i środkowy. Na początku dostał syrop obkurczający a w razie jakby nie zadziałał trzeba będzie wyciąć. Po 3 ms syrop przestał działać więc wróciłam do niej. Dziecko miało wtedy 2,3lata. Dostał od razu skierowanie na wycięcie u niej w Kozienicach. Jak się zapytałam czy nie jest za mały to usłyszałam w odpowiedzi że nie bo jak ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Kwaśnik

Alergolog, Laryngolog

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"! Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!! Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów, ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.
Opinia dodana przez: Zeber

Ireneusz Choiński

Na Stoku 5 lok. 5
Radom

Zdecydowanie polecam tych lekarzy są uprzejmi kompetentni.Uratowali mi słuch bo do tej pory bym był już głuchy. Zdecydowanie neguję pracę lekarzy w ośrodku zdrowia w Wierzbicy.
Opinia dodana przez: Mmargula97

lekarz Joanna Michalska

Laryngolog, Audiolog

Powstańców Śląskich 5 lok. 4
26-600 Radom

Lekarz godny polecenia wizyty spokojne bez pośpiechu. Profesjonalnie podejście do problemu dobre leczenie i przygotowanie do operacji
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Janusz Świątek

Nowogrodzka 17
26-600 Radom

sam powinien leczyć sie u psychiatry moim zdaniem

lekarz Ewa Sławińska-Krosman

Partyzantów 16