Filtruj terminy

lekarz Lidia Kucza

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Polecam Panią laryngolog! Co prawda byłam u niej dwa razy, ale wizyta zawsze przebiegała w komfortowej atmosferze. Mocno nie przepadam za badaniami laryngologicznymi, ale u Pani Lidii badanie zawsze przebiega spokojnie. Oby było więcej na świecie tak życzliwych lekarzy 😊
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Natalia Urbaniec-Domżalska

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Zdecydowanie polecam Panią Doktor, wyciągnęła naszego starszaka z permanentnie nawracających zapaleń ucha, a na ten moment diagnozujemy pod tym kątem nasze młodsze dziecko. Jeśli tylko trzeba Pani Doktor ogranicza możliwość stosowania zbędnej antybiotykoterapii, działamy miajscowo i tak udało się pokonać kolejne zapalenie bez uszczerbku na zdrowiu. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kornela

lekarz Izabela Wajda

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Trafna postawiona diagnoza dziecko szybko wraca do zdrowia . Najlepsza pani doktor zna się na rzeczy i wie jak skutecznie wyleczyć dziecko co u innych laryngologów było problemem .
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Henryk Kowolik

Wita Stwosza 10
44-200 Rybnik

Byłam u tego lekarza 22 grudnia na NFZ i nie uzykałam należytej pomocy. Mój problem to zatkane ucho lekarz poświęcił lampą do ucha i stwierdził,że tu nic nie ma. Dostałam tylko krople i żel do nosa na zatkane ucho nic.A ucho jak było zatkane tak dalej jest😒

lekarz Piotr Kulok

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci. Poczuciem humoru zjednal sobie zaufanie naszego 5-letniego syna. Badanie przeprowadzone kompleksowo. Doktor zlecił również badania dodatkowe. Trafna diagnoza i sposób leczenia. Polecam.
Pani Doktor, od samego początku sprawiała wrażenie iż zna się na swoim fachu. U rocznego syna, który zawsze "protestuje w czasie badań" dokonała szczegółowych badań po czym jasno wyjaśniła na czym polega schorzenie i poleciła dalszy tok postępowania. W dodatku bardzo cierpliwa, miła i pomocna. Mimo kilku wizyt u różnych laryngologów, którzy odsyłali Nas do innych specjalistów, tutaj otrzymaliśmy wymagana pomoc. Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Wanda Rochalska

Nowomiejska 6
Rybnik

Pani Doktor bada jak z automatu , wizyta trwa bardzo krótko. Na szumy w uszach przepisała krople do nosa, mimo, że stwierdziła uszkodzenie błony bębenkowej więc nie bardzo rozumiem jak ma mi to pomóc. Dużo gada o pierdołach typu dlaczego wszyscy ludzie ubierają się na czarno a mało o konkretach.
Opinia dodana przez: Cecylia

lekarz Michalina Orzeł

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Pani doktor taka dziwna wszyscy na korytarzu przychodni tak mówią ,zarozumiała bezczelna nie sucha pacjenta ,.Byłam na wizycie pierwszy raz ,i chyba Ci pacjęci mieli rację wogóle mnie nie suchała skupiła się tylko na treści skierowania a nie na moich dolegliwościach .Ocena wizyty 2 punkty na 10

dr n. med. Piotr Urbaniec

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Nie rozumiem, skąd tyle nieprzychylnych komentarzy, bo uważam, że są krzywdzące dla Pana doktora Piotra Urbańca i nieprawdziwe. Byłem w przychodni w Wodzisławiu Śląskim dwa razy październiku i listopadzie 23r., i uważam, że jest to bardzo dobry specjalista, poświęca sporo czasu pacjentowi, jest miły i kulturalny, profesjonalny, rozwiewa wszelkie wątpliwości pacjenta oraz odpowiada na pytania, uważam, że bardzo dobrze kieruje procesem leczenia, zleca odpowiednie badania, jest cierpliwy, ma pozytywne poczucie ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Machej

Damrota 3
44-200 Rybnik

Nie rozumiem poprzednich opinii, ponieważ się zupełnie z nimi nie zgadzam. Przeczytałem kilka z nich jeszcze przed wizytą, ale większość z wymienionych kwestii/problemów nie miała faktycznie miejsca podczas mojej wizyty. Owszem, pani doktor mówi dość głośno, i jest dość bezpośrednia(co nie każdemu musi odpowiadać), ale nie uważam żeby był to problem, tym bardziej, że w innych opiniach jest to, moim zdaniem, dość mocno wyolbrzymione. Ja, swoją wizytę oceniam bardzo pozytywnie, ...