Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

laryngolog wągrowiec

- 2 lekarzy

Sortuj
# 1

lekarz Wojciech Gawęcki

Laryngolog

liczba opinii: 6

CRM Medservis
11 Listopada 5
Wągrowiec

Średnia ocen: 4,5/5

Z dr Gawęckim spotkałam się pierwszy raz w 2013r na oddziale otolaryngologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Wyróżniał się kulturą, uprzejmością. ...

Z dr Gawęckim spotkałam się pierwszy raz w 2013r na oddziale otolaryngologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Wyróżniał się kulturą, uprzejmością. Mimo, iż nie byłam jego pacjentką chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, tłumaczył przebieg zabiegu. W bieżacym roku trafiłam do przychodni Medicor w Poznaniu, gdzie doktor przyjmuje. Dodam, że nie była to wizyta prywatna. Zostałam dokładnie zbadana, wysłuchana, skierowana na zabieg- wizyta trwała 30 min. Pan doktor przejmuje się swoim pacjentem. Podchodzi do choroby kompleksowo, działa kompetentnie, a jednocześnie empatycznie. Podczas kolejnego zabiegu w pażdzierniku 2016r dr Gawęcki asystował mi od pierwszych chwil na oddziale. Właściwie to nic takiego, bo przecież byłam jego pacjentką. Jednak on, dokładnie tak samo zachowywał się w stosunku do innych pacjentek, z którymi wcześniej się nie spotkał. Wyrażał zainteresowanie, przychodził w wolnym czasie, tłumaczył, uspokajał. Jest to prawdziwy lekarz z powołania. Gorąco polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Grażyna
# 2

lekarz Krzysztof Nowak

Laryngolog

liczba opinii: 9


Libelta 9
Wągrowiec

Średnia ocen: 2,7/5

polecam i jednocześnie samych sukcesów zawodowych życzę:)
znam z własnego doświadczenia praktyke lekarską Nowaka....leczę się z różną częstotliwością wizyt od ...

polecam i jednocześnie samych sukcesów zawodowych życzę:)
znam z własnego doświadczenia praktyke lekarską Nowaka....leczę się z różną częstotliwością wizyt od 1997 roku,od 11 lat jestem po zabiegu tympanoplastyki w szpitalu Raszei,gdzie skierował mnie właśnie ten lekarz:)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat