Wielkopolskie Laryngolog

Przychodnia Specjalistyczna "Komed"
Piaskowa 1
None

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy innymi dzieki jakosci wykonania i mowie tu nie tylko o swoich dzieciach ale rowniez tych ktore spotkalismy w klinice,taz na migdalek,tego samego dnia.Bardzo serdecznie dziekujemy i polecamy goraco!

Opinia dodana przez: Ania

Szydłowska 36a
Poznań

Bardzo sympatyczny doktor, przyjmuje w nagłych przypadkach w dni nie wyznaczone przez siebie. Bardzo polecam

Empatia Ośrodek Psychoterapii

i wymagajaca

REMEDIUM
oś Stefana Batorego 80 B
Poznań

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

Poznań

Super lekarz godny polecenia w swoim życiu nie spotkałam tak życzliwego człowieka ,którego można o wszystko zapytać a miałam zabieg usunięcia kamienia ślinianki podżuchwowej który wykonywał pan doktor naprawdę nigdy nie pójdę do innego laryngologa.Pozdrawiam panie doktorze.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Julian

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

Dąbrowskiego 47
Trzcianka

Super lekarz,podejscie do dzieci fantastyczne. Pani Doktor sympatyczna godna polecenia, w dzisiejszych czasach rzadko mozna znalezc takiego lekarza z powolania.

Opinia dodana przez: Marta

Prywatna Praktyka Lekarska Andrzej Misiak Gabinet Laryngologiczny
Waryńskiego 4/4
Kluczbork

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

Laryngolog Poznań lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
Poznań

Po wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Pochodzi indywidualnie i profesjonalnie do każdego pacjenta i jego choroby.