laryngolog wrocław

dr n. med. Jerzy Rak

Sienkiewicza 98 lok. 7
Wrocław

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

lekarz Marcin Masalski

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul. Szybka 5c
Wrocław

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta.
Przeprowadził bardzo gruntowne badanie ...

Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.
Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.

Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

dr hab. n. med. Janina Koźmińska

Laryngolog   (+1 więcej)

Gabinet Laryngologiczny Dr n. med.Janina Koźmińska Specjalista otolaryngolog
Ziemowita 1/9 p 110
Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.
Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam
Laryngolog Wrocław dr n. med. Marcin Frączek

dr n. med. Marcin Frączek

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Pełen profesjonalizm w bardzo komfortowej atmosferze. Wizyta przebiegła sprawnie. Pan Doktor cierpliwie i szczegółowo wszystko tłumaczył. Własnie takiego lekarza szukałąm - z powołaniem. Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Maciej Kusiński

4WSK

Wrocław

Pierwszy lekarz, który zajął się poważnie moim schorzeniem. Przypadkowo trafiłam do niego na SORze, gdzie pomógł mi w 100 % wyciągając mi kamienie ze ślinianki, konsultacja po zabiegu u zupełnie przypadkowej pani laryngolog w Pulsantisie w wieku wskazującym na znajomość rzeczy, kazała mi docenić pana Macieja jeszcze bardziej. Pani nawet nie znała leku, jak został mi w szpitalu zapisany, nie mówiąc już o tym, że spojrzeć nie chciała na szwy.. Doktora skwitowała pogardliwie, że jest "z tych przejmujących się", no uśmiałam się razem z nią...
Jest przejmujący się i chwała mu za to!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Krzemińska

Laryngolog dziecięcy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
Wrocław

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

lekarz Emilia Jaśkiewicz-Burnejko

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Fantastyczna Pani Doktor.Kazdemu kto ma nieszczescie chorowac z calego serca polecam Pania Doktor.

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus
Kard. S. Wyszyńskiego 110
Wrocław

Po dwóch tygodniach wizyt u lekarza rodzinnego, dopiero p. Aleksandra wykryła u mnie mononukleozę. Polecam!

dr n. med. Krzysztof Wilczyński

Krynicka 51
Wrocław

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam ...

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: owocki

mgr Marek Gawron

Medicus Dolnośl. Centrum Laryngologii
Kard. Wyszyńskiego 110
Wrocław

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.

Super lekarz super człowiek, wyleczył mi córke podczas pierwszej wizyty.