Leczenie Kanalowe Zebow

Wolny termin: 28 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Zawsze mogę liczyć na pomoc w leczeniu nagłych przypadków oraz rzetelne rozpoznanie początków próchnicy.

Opinia dodana przez: Jerzy
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
02-797 Ursynów, Warszawa

Do Pani dr Jaworskiej na wizyty chodzę z przyjemnością. Zna się na swojej pracy na prawdę potrafi pomóc. Jakiś czas temu nawet robiła mi leczenie kanałowe i wszystko poszło bez problemów. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Opinia dodana przez: Anatol
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Stomatolog Kraków dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138

Polecam doktora Gończowskiego z czystym sumieniem. Świetny fachowiec, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Polecam wszystkim, którzy boją się dentystów - ten jest naprawdę delikatny i przyjemny. Gabinet świeci czystością.

Opinia dodana przez: Ula Tomczyk ula.tymoszczuk
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Stomatolog Gorzyce lek. dent. Szymon Dudek

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Pana Doktora polecił mi znajomy. Zależało mi na wykonaniu implantów, choć obawiałam się, czy będzie to możliwe? Pan Doktor podjął się trudnego zadania i dzisiaj mogę uśmiechać z pełnym uzębieniem! Profesjonalizm, duża wiedza, życzliwość, wysokiej jakości sprzęt, miłe Panie asystentki. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Veronika

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 28 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Dla mnie świetna specjalistka ! Ma się poczucie, że trafiasz w odpowiednie ręce. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Szukałam lekarza, Pani Agnieszka miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna pacjentowi. Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc i ładny uśmiech.

Opinia dodana przez: Marta G