Leczenie Prochnicy Zebow Mlecznych

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 25 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stomatolog Wejherowo lek. dent. Anna Soszyńska-Machowiec

DENTYSTA Indywidualna Praktyka Lekarska
Sobieskiego 227
Wejherowo

Bardzo sympatyczna,miła osoba.Wchodząc do gabinetu czuje się tam bardzo komfortowo.Leczenie u pani doktor ma charakter misji pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak to teraz popularnie bywa zwykła praca zarobkowa.Leczenie w pełni profesjonalne i dodatkowo ceny naprawde konkurencyjne.SZCZERZE POLECAM USŁUGI PANI DOKTOR-NAPRAWDE WARTO!

Opinia dodana przez: STEFANIA

Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Cichoń-Ptasińska