Lekarze Łęczyca

{'id': 15339, 'name': u'\u0141\u0119czyca'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

99-100 Łęczyca

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
bardzo dobra Pani doktor! z świetnym podejściem do dzieci!
Opinia dodana przez: Martyna010290

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

99-100 Łęczyca

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Grudzień

Konopnickiej 8c lok. 13
99-100 Łęczyca

b.miłe profesjonalne podejście nikomu nie odmówi pomocy.lęczę się u niej od lat tak samo jak moja mama
Dziękuje Pani Doktor !!Jest Pani wspaniałym człowiekiem ... brak słów.Dziękuje za wszystko...

lekarz Grzegorz Nawarski

99-100 Łęczyca

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Pasikowski

99-100 Łęczyca

SUPER lekarz,jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta,uprzejmy,z fachowym , życzliwym podejściem
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Dorota Kołodziejska

99-100 Łęczyca

Bardzo dobry lekarz kompetencja profesjonalizm życzliwość, dokładne badanie, miły sposób rozmowy z pacjentem
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Krystyna Ptaszyńska

Zachodnia 34
99-100 Łęczyca

Bardzo dobry lekarz. Wspaniała, sympatyczna, przyjazna i ciepła osoba. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta i leczeniem. Polecam
Opinia dodana przez: Lenka

lekarz Ola Hofman

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE OLMEDICA M. OLSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA"
ul. Jana Kilińskiego 11
99-100 Łęczyca

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Marek Raźniewski

ul. Jana Kilińskiego 11
99-100 Łęczyca

Naprawdę godny polecenia lekarz , dzwońcie , umawiajcie się , myślę że mi pomógł . A samopoczucie na początek to już coś.
Opinia dodana przez: Janusz U.

dr n. med. Joanna Sawer-Szewczyk

Diabetolog

99-100 Łęczyca

Lekarz kompetentny i uprzejmy. Upowszechnia wiedzę o chorobie wśdód młodzieży.

lekarz Anna Witaszek-Wojciechowska

ulica Kilińskiego 20
99-100 Łęczyca

w Łęczycy niema lepszego pediatry niż Pani doktor leczy mojego syna od 18 lat i nigdy nie było ta aby się nie poznała na danej chorobie,nigdy tez syn nie był w szpitalu mimo czasem poważnej choroby.gorąc polecam
Opinia dodana przez: kasia

Anna Kaczmrek

Dietetyk

Centrum Kształcenia Wellness
Dworcowa 3
62-051 Łęczyca

Pani Ania mam wrażenie że podeszła wyjątkowo indywidualnie, to mnie w niej bardzo pozytywnie zaskoczyło i spowodowało że miałam takie anioła stróża, o każdej godzinie odbierała telefon i przekazywała informacje, Nie ma takich lekarzy wiele i za to bardzo jej dziekuje.

lek. dent. Dorota Gonera

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 31
99-100 Łęczyca

Pani Doktor, w porządku! Spokojna i zrównoważona, oddana temu co robi - a robi to bardzo dobrze! Zna się na rzeczy i nie zadaje zbędnego cierpienia ;) Miło i sympatycznie w gabinecie. Polecam!

lekarz Wiesław Woźniak

99-100 Łęczyca

Bardzo rzeczowy i profesjonalny chirurg.Jestem bardzo zadowolony.Operacja przepukliny pępkowej przebiegła bez powikłań.Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.Dziękuję bardzo za pomoc.Krzysztof Kordus
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Jolanta Siemaszkiewicz

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "Gwardia Życia"
ulica Bitwy nad Bzurą 33

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Sławomir Flis

Słowackiego 12
99-100 Łęczyca

Dr Flis to bardzo dobry specjalista!!!Młode pokolenie lekarzy powinno brać przykład z dr Flisa jak należy leczyc i tłumaczyć jak postępować z małym chorym dzieciątkiem!Zawsze jestem zadowolona z wizyty u Pana Dr ,nigdy się nie zawodłam,bo leki trafnie dobrane!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Ulężałka

Belwederska 85 lok. 95
99-100 Łęczyca

Zdecydowanie polecam, gabinety lekarskie NZOZ Ulmed w Łęczycy. Można się zarejestrować online.

Andrzej Mieszkowski

Laryngolog

Centrum Medyczne Olmedica Łęczyca
Poznańska 24
99-100 Łęczyca

Pan doktor godny polecenia. Konkretny i zna sie na rzeczy. Usuniecie torbieli z migdala zajelo krotka chwilke i zadnego bolu.