Lekarze Lekarz farmakolog Olsztyn

lekarz Małgorzata Szwed

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Najlepsza Lekarka jaką miałam. Zawsze ciepła, życzliwa i z ogromną cierpliwością. Jestem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej wiedzy i całościowego spojrzenia na pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za ostatnie lata opieki nad moim zdrowiem.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Barbara Brzozowska

10-228 Olsztyn

Na wszystkie pytania - odpowiedź może być jedna! ZDECYDOWANIE TAK!!!!!

lekarz Lucyna Wilczek-Subda

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Jestem bardzo zadowolona , duża wiedza poparta dużą empatią . Nie ma problemu z badaniami i specjalistą .
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krystyna Rudzińska-Fordońska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Słoneczna 45B
10-900 Olsztyn

Wspaniały lekarz i Człowiek. Holistyczne podejście do pacjenta. Zainteresowana pacjentem i wszystkimi dolegliwościami, tym, co człowiek przeżywa ,a nie tylko recepta i do domu. Pani doktor robi wszystko by naprawdę pomóc choremu człowiekowi. Tłumaczy , co się dzieje w ciele. Cudowna Kobieta !

Piotr Niemier

Olsztyn

wiedza, kompetencja w najlepszym gatunku. Lekarz z powołania
Kompetentna,mila,rzetelna.Lecze sie u pani dr. dobrych kilka lat.Nie ma pytan z mojej strony bez odpowiedzi.Z pelna swiadomoscia polecam Ewa Potzruska

lekarz Dorota Żerańska

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Ryszard Targoński

Internista, Kardiolog

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Irena Musiatowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Barcza 15/30
10-684 Olsztyn

Pani doktor jest moim lekarzem od urodzenia i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nią. Jest uprzejma i kompetentna, więc wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Anna Skokowska

Kołobrzeska 13K/11
10-445 Olsztyn

Kompetentny lekarz, cudowny człowiek- esencja dobra. Pani doktor uosabia cechy najlepszej wersji medyka, o jakim wielu pacjentów marzy.

lekarz Krzysztof Charemski

Internista, Kardiolog

Dożynkowa 83
10-846 Olsztyn

W tym roku mija 15 lat mego leczenia kardiologicznego u Pana doktora. Nie mam żadnych krytycznych uwag. 15 lat to kawał życia, życia, które zawdzięczam m/inn. dr Charemskiemu. To najlepszy wyznacznik Jego kompetencji i skuteczności. Wszystkie "gwiazdeczki", oprócz, "Zaufanie i kompetencje" mają drugorzędne znaczenie.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Mirosław Wawryk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Akademicki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Olsztyn

Uprzejmy, profesjonalny, godny polecenia.

lekarz Janusz Szalc

Al. Wojska Polskiego 61/2
10-290 Olsztyn

Dr Janusz Szalc to lekarz w 100% godny polecenia. W przypadku poważniejszych chorób zawsze kieruje do specjalistow. Jestem przekonany, ze zalecone przez dr Szalca leczenie jest dokladnie przemyslane i dopasowane na miare mioch potrzeb.

lekarz Agnieszka Podleś

Wańkowicza 5
10-686 Olsztyn

Nie ma w Olsztynie bardziej przyjaznego, kompetentnego lekarza. Nic dodać nic ująć. Człowiek spotkał sie z rożnymi lekarzami ale Pani doktor u której leczymy sie od lat zawsze ma serce dla pacjenta.Życzę innym lekarzom takiego podejścia.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Leszek Muraszko

Wańkowicza 5
10-686 Olsztyn

Lekarz idealny, od kiedy pamiętam zawsze do niego chodziłem. Zawsze z uwagą wysłucha problemu, wytłumaczy działanie każdego leku i co w obecnych czasach bardzo ważne, zawsze znajduje najtańsze leki (lekarz specjalista wypisał receptę na leki za prawie 500 zł, a doktor Muraszko zmienił mi całą receptę na zamienniki o tym samym składzie i w aptece zapłaciłem 137 zł). Znakomicie rozeznany w środowisku lekarskim i zawsze wiedział do kogo mnie pokierować. ...

lekarz Paweł Adamus

Lekarz rodzinny, Pediatra

Puls
Olsztyn

Ja jestem z lekarza w 100% zadowolona, wołamy go na prywatne wizyty jeśli leczenie w przychodni nic nie skutkuje, za każdym razem w 100% trafia z lekarstwami nigdy mnie nie "olał" zawsze odpowiada na smsy i nie było sytuacji, że nie przyjechał - nawet po całodziennej konferencji znajdzie czas, żeby wieczorem przyjechać,a jak przyjedzie to siedzi i tłumaczy tak długo, aż jest pewny, że wszystko jest jasne. Nie daje od ...

lekarz Barbara Batia

Al. Wojska Polskiego 61/2
10-290 Olsztyn

Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do problemu z którym się zgłaszałam. Zawsze była postawiona trafna diagnoza. Bardzo łatwo nawiązać kontakt.

lekarz Joanna Salata

10-228 Olsztyn

Super lekarz i człowiek, zawsze miła , uprzejma i rzeczowa, polecam...........................................
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Lucyna Stocka

Internista, Lekarz medycyny pracy

ulica Szrajbera 9/10
10-007 Olsztyn

Profesjonalnie i rzeczowo, jetem zadowolony .Pani Doktor jest miłą, kontaktową osobą. Przeprowadza szczegółowy wywiad.Jest godna zaufania i polecenia. Współpracująca z nią Pani Pielęgniarka pełna życzliwości do pacjenta.

lekarz Krystyna Zyśk

10-228 Olsztyn

Pani doktor jest w porządku - jednak osoba przyjmująca telefonicznie zapisy na wizyty itp. chyba nigdy w życiu nie słyszała słowa savoir vivre i najwyraźniej pacjenci przeszkadzają jej w pracy. Ma się prawdziwe deja vu z czasów PRL.