Lekarze Dzierżoniów

lekarz Jolanta Kuczyńska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Słowiańska 3
Dzierżoniów

Moja wizyta przebiegała w miłej, wspierającej atmosferze. Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, bardzo trafnie dobiera leki. W razie konieczności zmiany leczenia mogę w każdej chwili w ramach ostatniej wizyty , nieodpłatnie zgłosić się do gabinetu i uzyskać pomoc. Wizyty nie są sztampowe, czas przeznaczony na wizytę, w przeciwieństwie do innych lekarzy, odpowiednio długi. Polecam wszystkim potrzebującym.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Lucyna Domaradzka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Pani dr. Domaradzka jest rewelacyjnym lekarzem!!! odpowiada na wszystkie pytania dokładnie, rzeczowo, poświęca pacjentowi dużo czasu, rewelacyjne podejście do dziecka, wszystko dokładnie tłumaczy!!! moja dwumiesięczna córeczka na wizytach uśmiecha się i jest spokojna, dr. pogłaszcze dziecko jak płacze, każe wziąć na ręce jak mała się boi - wspaniały lekarz!!!100 % polecam!!! mama Julki

lekarz Barbara Stachowiak-Kolosko

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

leczę u niej swoją córeczkę, Pani Doktor jest zawsze pomocna, każda uwaga rodzica jest analizowana i brana pod uwagę przy zlecaniu badań dzięki temu rodzic jest pewien że diagnoza jest rzetelna - potwierdza to opinie powyższe o kompleksowości badania, nawet przy przy zwykłej infekcji; w przypadku gdy sama nie jest w stanie prowadzić choroby kieruje do najlepszych specjalistów, ma ogromną praktykę kliniczną co nie jest bez znaczenia przy stawianiu diagnozy. ...

lek. med. Andrzej Bednarz

Alergolog, Otolaryngolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

Bardzo dobry specjalista. Nachodziłam się z synkiem po tylu lekarzach, wyladowalismy w szpitalu dwa razy. I nikt!! Żaden lekarz nie zorientował się, że chodzi o przerosniety trzeci migdal. W końcu trafiliśmy do dr Bednarza, jak synek stracił słuch... To było wybawienie. Bardzo dokładnie go przebadał, wszystko nam wytłumaczył, skierował na operację i zalecił leczenie... I jak czytam, że jakaś jedna paniusia z drugą podważają jego kompetencje, bo jest nie miły, ...
Opinia dodana przez: Monika
W Dzierżoniowie jest najlepszym lekarzem ,etyczny, fachowy,grzeczny z najwyższą kulturą osobistą.

dr Tomasz Staniszewski

Dzierżoniów

Kompetentny lekarz. Przede wszystkim bardzo empatyczny. Szybko rozpoznaje problem, chętny do pomocy. Bardzo mało jest teraz takich lekarzy. Wiem coś o tym, ponieważsama pracuję w służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Skrzyszewski

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
58-200 Dzierżoniów

Bardzo profesjonalnie i rzeczowo-sprzęt , obsługa zresztą wszystko na najwyższym poziomie,nie chodzcie już wiecej do dentystów którzy powinni się uczyc od asystentek z Tojego Uśmiechu....szkoda czasu i zdrowia - POLECAM TWÓJ USMIECH

lek. dent. Kazimierz Łyś

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
58-200 Dzierżoniów

Najlepszy Stomatolog na jakiego mogłam trafić,mimo obaw i strachu...usunięcie kilku zębów nie pierwszy raz ..trwało naprawdę szybko.i sprawnie..bez bólu i w miłej atmosferze.Polecam.z Całego Serca Wszystkim Którzy się Boją ..wyrywania zębów bądź innych zabiegów Chirurgicznych.
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Zygmunt Chrzanowski

OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Dr. Chrzanowski to wspaniały i rzetelny lekarz,polecam go w 100%!!! chodzę do niego od 14 lat, zawsze diagnozy były trafne - podkreślam ZAWSZE !!! a to przecież najważniejsze; dodatkowo jest bardzo miły dla pacjentki,szanuje intymność przed i po badaniu, rzeczowy , dokładny , doświadczony, poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania; prowadził mi 2 ciąże, zawsze zlecał dokładne badania, na wizytach poświęcał mi dużo czasu; jedno dziecko rodziłam 10 ...

lekarz Violetta Hordowicz

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Miła, sympatyczna, uprzejma. Swoich pacjentów przyjmuje o ustalonej godzinie, powoli i dokładnie wyjaśnia nawet proste przypadłości. Poświęca pacjentowi maksimum uwagi. Polecam!

lekarz Barbara Płonka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
58-200 Dzierżoniów

Witam Pania, chcialbym zapytac, czy sp. Stefan Plonka z Rzeszowa, byl moze Pani bratem, lub kuzynem. On byl moim kuzynem i wlasnie dowiedzialem sie od kuzyna z Rzeszowa, ze nie zyje od kilku lat. Serdecznie pozdrawiam. Tadeusz Klesk Monachium.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Katarzyna Niemczyk-Machała

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla dzieci, każda czynność wcześniej dokładnie wytłumaczona.Moja zrażona wcześniejszymi doświadczeniami 9 Letni córka Stwierdziła ,że Pani Kasia jest najlepszym dentystą na świecie.(rwaliśmy 4 mleczaki i jesteśmy w trakcie leczenia 6)serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Domisiewicz

58-200 Dzierżoniów

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Aleksander Rola

58-200 Dzierżoniów

Polecam Pana Doktora za zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, wszystko wyjasnione w sposob zrozumialy. Udzielil fachowej pomocy. Jestem bardzo zadowolony i życzę wszystkim żeby trafiali pod skrzydła takich lekarzy jak Pan Doktor.

lekarz Janina Biernat

Reumatolog, Internista

Sienkiewicza 13

Bardzo życzliwa. Miła dla pacjentów. Pacjent jest dla niej najważniejszy

lekarz Mirosław Wojtowicz

Anestezjolog

58-200 Dzierżoniów

Wielki pozytyw dla Pana Doktora ! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , miły, kulturalny , bardzo dociekliwy , zainteresowany przypadkiem. Wzbudza zaufanie , przy takim anestezjologu można spokojnie dać się pokroić Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Laska

Internista, Lekarz rodzinny

58-200 Dzierżoniów

Bardzo miły lekarz . Jest bardzo dobrym specjalista . Uprzejmy i zawszę dobrze doradzi. Miałam problemy z nogami bardzo mi Pan doktor pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: -Urszula Sakowska

lekarz Anna Jazienicka

Neurolog

ulica Słowiańska 3
58-200 Dzierżoniów

Dr Anna Jazienicka to cudowny człowiek. Niezwykle ciepła, życzliwa, kontaktowa. Nigdy nie uważa, że pacjenta nie da się leczyć. Podejmuje się opieki nad osobami, które inni neurolodzy zakwalifikowali do opiki paliatywnej. Pani doktor wykazuje ogromną cierpliwość, chyba jako jedyna w ramach NFZ jeździ na wizyty domowe. Potrafi zjednać sympatię każdego z chorych. Zawsze służy radą i pomocą. Moją rodzinę wspiera od kilku lat w opiece nad chorą na Parkinsona, Alzheimera, ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 11993, 'name': u'Dzier\u017coni\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

58-200 Dzierżoniów

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Valentyna Mishenyova

58-200 Dzierżoniów

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario