Lekarze Nowe Miasto Lubawskie

lekarz Sławomir Wysokiński

3 Maja 1 lok. 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Dr.jest miłym człowiekiem, skutecznie stawia diagnozy i leczy.Oby było więcej takich jak on z powołania.

lekarz Michał Olszewski

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Jestem pod wrażeniem. Wspaniały specjalista, godny polecenia. Szkoda, że nie pracuje w Sopocie. Doskonałe podejście do pacjenta i ogromna wiedza ,empatyczny, cierpliwy, profesjonalny i życzliwy lekarz .Lekarz to uśpiony anioł pomaga nam, gdy nasze skrzydła przestały latać.
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Aneta Szyszka

Lekarz rodzinny

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Rewelacyjna pani doktor niezwykle miła,oraz empatyczna. Podchodzi do pacjenta z sercem,a nie na odpiernicz i nara.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Tomasz Tołkacz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ogrodowa 6B
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem i genialnym stomatologiem. Lecze się u niego od dziecka. Teraz jestem dorosła, moje dzieci też uwielbiają wchodzić do naszego doktora Tomka. Polecam .

lekarz Jerzy Empel

Grunwaldzka 57a
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Wspaniały lekarz:) Moje dzieci go ubóstwiały-cała trójka do niego chodziła od najmłodszych lat!Zawsze i dla każdego miał czas:) Pamiętam, że kiedyś ubrany w płaszcz już wychodził z przychodni, bo było już po godzinach pracy, ale zjawiłam się z dzieckiem... Pan dr bez żadnego wielkiego proszenia z mojej strony zawrócił i poprosił, żebym weszła do gabinetu! Szkoda, że Pan dr nie przyjmuje już w Nowym Mieście:( Dziękuję za wieloletnią opiekę nad ...

lekarz Paweł Ostrowski

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej Bardzo szybka diagnoza i pomoc. .Polecam
Opinia dodana przez: Jola

Jolanta Szulc

Lekarz rodzinny

Nowe Miasto Lubawskie

wspaniała lekarka, godna polecenia. bardzo konkretna i pomocna pacjentom. uprzejma i kompetentna.

mgr Janusz Dębek

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Jednym słowem super stomatolog konkretny i zawsze stara się wykonać swoją pracę dobrze (miałem wyłamaną jedynkę i inni lekarze doklejali mi jakieś badziewia które góra po pół roku odpadały ,Pan doktor Dębek zrobił jakieś rusztowania i tak od pięciu lat mam święty spokuj ).

lekarz Stefan Siwiak

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

To wspaniały doświadczony lekarz. Można na niego liczyć. W każdej sytuacji podejmie słuszna decyzję.

dr n. med. Ryszard Peterlejtner

Prywatny Oddział Chirurgiczny z Poradniami Specjalistycznymi
3 Maja 38
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Mam do Pana Doktora wielki szacunek i gorąco go polecam. Trzy lata temu nadziałam się na śrubę wystającą z kosiarki - efekt ogromna dziura pod kolanem dużo krwi i ogromny ból. Pojechałam zaraz do swojego szpitala pogotowie. Byłam tam potraktowana jak nie mile widziany gość. Lekarz dyżurny był lekarzem ogólnym i do tego tak nie miłym że Pan doktor to przy nim miły i uprzejmy starszy pan. Lekarz dyżurny na ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Wiesława Bielicka

Nowe Miasto Lubawskie

Kocha pieniądze i często nie ma czasu przyjąć pacjenta w ramach kasy chorych,ale jeżeli się zaproponuje zapłatę czas od razu się znajduje.

lekarz Jacek Kwaśniewski

Działyńskich 3C/13
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Super lekarz,zna się na swojej pracy i rozumie pacjenta.Ma podejście i wytłumaczy chorobę tak że pacjent wie co ma robić dalej,jakie badania wykonać .

lekarz Romuald Witkowski

Anestezjolog

Szpital Powiatowy
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Super lekarz naszej Julki choruje na SMA zawsze służy pomocą wspomaga równiez rodziców w trudnych chwilach

lekarz Katarzyna Bożym

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Bardzo dobry lekarz. Szuka przyczyny, nie tylko leczy objawy. Bardzo rzetelna i uprzejma. Poświęca bardzo dużo czasu na dokładne obejrzenie dziecka. Polecam z całego serca. W 100% godna zaufania.

Tomasz Małkiewicz

Nowe Miasto Lubawskie

Witam Tez słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu. A każdy jeden ma i dobre i złe opinie. Niestety moje doświadczenie z lekarzem skończyło się koszmarem który trwa do teraz. Byłam pod jego opieką w ciąży i cały czas mi powtarzał że wszytko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnia wizytę miałam dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Zapewniał że wszystko idealnie do dziś pamiętam jego słowa " Będzie śliczna dziewczyna" Po trzech ...
Opinia dodana przez: załamana

lekarz Ryszard Ignatiuk

Ortopeda, Chirurg ogólny

Zatorze 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Byłam dzisiaj umówiona na wizytę z moją mamą- starszą osobą, obolałą, trochę przygnębioną, zniechęconą. Już cena wizyty zrobiła na nas dobre wrażenie, nie znam innego lekarza przyjmującego taniej. Mama została wysłuchana, opukana, ponaciągana, lekarz podał rękę przy siadaniu i wstawaniu, do tego wszystko dobrze wytłumaczył, a na koniec dodał miłe słowo. Mogłam mamie towarzyszyć, pomóc, a lekarzowi zadać pytanie.. Sama też skorzystam i polecam.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Magdalena Sołtysińska

Kardiolog

Grunwaldzka 11a lok. 12
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Polecam panią kardiolog za szybką i trafną diagnozę ,popartą empatia i zrozumieniem osoby cierpiącej , dodatkowo zaletą gabinetu jest bardzo dobre zaplecze diagnostyczne w gabinecie .
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Sylwia Urbańska

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Nie mam pojęcia czy poprzednia moja pisanina poszła w neta.. Same plusy dla Pani Doktor. dziękuję przez neta a później podziękuję osobiście.
Opinia dodana przez: Waldemar

dr Iwona Małkiewicz

Nowe Miasto Lubawskie

Nie polecam tej Pani. Przyszłam z problemem niereguralnego cyklu miesiączkowego i ten tzw. Lekarz - bardzo niemiła, ordynarna, opryskliwa Pani ograniczyła się tylko do pobrania cytologii , nie widzac żadnego problemu. D,iś byłam u innej Pani doltor dostałam leki na wyregulowanie cyklu. Ta kobieta powinna ustąpić miejsca kadrze wyspecjalizownej, bo ta Pani wied,ą nie grzeszy, tragedia
Opinia dodana przez: GOSIA

lekarz Juliusz Bittel

NZOZ "ESKULAP'' w Nowym Mieście Lubawskim
ul. Grunwaldzka 3a
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Wyjątkowo niemiły, szorstki, nieuprzejmy lekarz. Od wejścia nakrzyczał na mnie, za to, że zapukałam i weszłam sama, uprzejmie pytając, czy można. Wszystko dlatego, że były to zaledwie dwie minuty do mojej wizyty, a nikogo w środku nie było (konsultowałam to z ludźmi czekającymi w kolejce do innych lekarzy), a ja byłam pierwsza i jedyna w kolejce do laryngologa. Usłyszałam „zapukać i śmiało wchodzić”, tak więc zrobiłam i tak się przecież ...