Lekarze Rogoźno

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
os.Przemysława 3/2
Rogoźno

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną, konkretną, nie stwarzającą sztucznego dystansu na linii lekarz-pacjent. Z pełnym przekonaniem piszę te słowa, ponieważ do tej pory - mimo,że mam już dwoje dzieci - nie było mi dane spotkać ginekologa, którego mogłabym z czystym sumieniem polecić innej kobiecie. Do Pani Grewling-Szmit trafiłam z ciążą, która od początku źle się rozwijała. Mimo, że diagnoza była dla mnie bardzo przykra (puste jajo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Kolasińska

64-610 Rogoźno

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kontakt z pacjentem super oprócz dachowego podejścia jest człowiekiem można z nią pogadać o wszystkim w 100% najlepszy lekarz i czlowiek
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Janusz Korytowski

Laryngolog

Nowa 1
64-210 Rogoźno

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Kinga Olek-Becla

64-610 Rogoźno

polecam wizyty u tego stomatologa poniewaz mi wyleczyła w miare zęby i dosyc dobrze tez wyrywa ja nieczułam bólu wogóle i ładnie mi sie goiło,chodze tez z trzyletnim synkiem który wogóle sie nieboi tam chodzic bo panie sa naprawde miłe i maja podejscie nawet do takich malych dzieciaczków

lekarz Olga Michalska-Sałata

Boguniewska 2/6
64-610 Rogoźno

Polecam P. Dr.Olgę z całego serca.bardzo zajmuje się pacjentami i nie ma wybrańców do każdego podchodzi profesjonalne z empatią. Wszystko wytłumaczy na spokojnie udzili każdej porady, zasugeruje co jest dobre dla pacjenta (pacjentów) oby więcej takich lekarzy doświadczonych i z powołaniem.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ryszard Signetzki

Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych s.c. "Zdrowie Rodziny"
II Armii Wojska Polskiego 4a
64-610 Rogoźno

Zdecydowanie polecam Pana Doktora.Bardzo kompetentny lekarz mam do niego zaufanie.Pomimo że nie jestem z jego rejonu(jestem z Budzynia)zostałam przyjęta i bardzo fachowo załatwiona. Muszę stwierdzić że do tej pory nie byłam tak dokładnie przebadana jak przez Pana Doktora(a byłam już u wielu ginekologów)Ludzie bądźcie zadowoleni że macie takiego lekarza!!!Bardzo miła Pani pielęgniarka.
nie polecam od lat lecze zęby po wizytach u tej niby pani stomatolog jedyne co było ok to wyrwanie zęba dziś jestem narażona na kosmiczne koszty po leczeniu zębów u niej... straciłam jedynkę z przodu która mi leczyła musiałam wstawić koronke na 1500zl... nie wspomne o reszcie... juz sie nie nadaje niech odejdzie na emeryture.

lekarz Piotr Stachowiak

Dermatolog

64-610 Rogoźno

Pan doktor wyleczył mojego syna z bardzo trudnego trądziku trwało to ponad rok, ale syn nie ma nawet blizn a stan był naprawdę bardzo zły. Leczenie maściami robionymi a nie tymi dostępnymi w aptece co spowodowało, że koszty leczenia były znacznie niższe niż wcześniej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mirosław Żukowski

64-610 Rogoźno

Trzymajcie się z daleka! Przez tego dziadka straciłem zdrowego zęba. Beznadziejne podejście, beznadziejny sprzęt, beznadziejny lekarz. Poszedłem z bólem zęba, przewiercił mi go na wylot, ząb miał dwa kanały, a on wwiercił się w środek pomiędzy nimi. Na rentgenie u innego dentysty okazało się, że stan zapalny miałem w zębie obok, a ten, który musiałem przez Żukowskiego wyrwać, był zdrowy. Niech się cieszy, że nie pozwałem go do sądu. Wszystkim ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Tomasz Rogacki

Kościuszki 61 A
64-610 Rogoźno

Nie polecam tego lekarza. Nie potrafi leczyć, jak nie wie co dziecku dolega to mówi,że ma zapalenie ucha, i zapisuje antybiotyk przeciwwirusowy, a to nic nie pomaga.

lekarz Zbigniew Januszewski

Internista, Reumatolog

Krótka 6/1

lek. dent. Agnieszka Pakosz-Majewska

NZOZ "ARTMED" Filia w Rogoźnie
plac Powstańców Wlkp. 12.

lek. dent. Alina Migas-Korybalska

Kościuszki 37/6