Lekarze Rydułtowy

dr n. med. Wojciech Bluszcz

Kardiolog

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz
Rydułtowy

Przez całe swoje życie nie spotkałem się z tak kompetentnym lekarzem. Wykonał kompleksowe i bardzo dokładne badania wykraczające nawet poza kardiologię. Widać że zależy mu na pacjencie bo wszystko bardzo dokładnie tłumaczy bez ciągłego spoglądania na zegarek a pacjent nie ma uczucia zbywania bo za drzwiami czeka następny pacjent.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Szymon Michalczyk

Bohaterów Warszawy 70a
44-280 Rydułtowy

Najlepszy Stomatolog w Rydułtowach jak i na Śląsku. Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny, profesjonalne podejście do pacjentów, którzy są zawsze punktualnie przyjmowani w gabinecie. Z całym i czystym sumieniem polecam tego stomatologa przede wszystkim tym, którzy się boją wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Piotr Grabiec

Szpital w Rydułtowach
Plebiscytowa 47
44-280 Rydułtowy

Witam! Doktor jest ordynatorem na oddziale interny w Wodzisławiu Śl.,gdzie leżała moja mama. Jest lekarzem z powołania. Swój zawód traktuje jako misję ,a nie tylko jako pracę. Nie ma problemu z otrzymaniem i wyjaśnieniem wątpliwości dotyczących stanu pacjenta. Oczekuje współpracy rodziny z lekarzem w zakresie zaleceń i przebiegu leczenia, aby pacjent był jak najlepiej zaopiekowany. Nie traktuje nikogo z góry. Jest uprzejmy i pełen empatii. To jest moja opinia dotycząca ...
Opinia dodana przez: Beata

Małgorzata Brzonkalik-Skowronek

Logopeda

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

lekarz Czesława Szymiczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
ulica Tetmajera 150
44-280 Rydułtowy

Pani doktor jest bardzo ciepła, miła osobą. Bardzo dobre podejście do dzieci jak również dla rodzica. Wytłumaczy jeśli trzeba. Bardzo lubiana przez dzieci. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Xyz

lek. dent. Adam Perszewski

Raciborska 262
44-280 Rydułtowy

Bardzo polecam Pana Andrzeja Parszewski ,jest bardzo dobrym dentystą. Jestem bardzo zadowolony z jego profesjonalnych usług .
Opinia dodana przez: Miroslaw

lek. dent. Danuta Szczypiorska

Praktyka Stomatologiczna
ul. Raciborska 417
44-280 Rydułtowy

Pełen profesjonalizm ! Bardzo dobre podejście do dzieci, które jak wiadomo na ogół bardzo boją się stomatologa. Jest bardzo dobrym stomatologiem i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam ten prywatny gabinet !

Magdalena Wojtaszek-Pawlik

Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Wojtaszek-Pawlik
44-280 Rydułtowy

Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Fachowo objaśniła wszystkie dolegliwości, na które od roku szukaliśmy rozwiązania. Spokojnie mogę polecić!!!
Opinia dodana przez: Zosia

Beata Buzek Durdzińska

Chirurg ogólny, Pediatra

Rydułtowy

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam! Leczymy u niej syna od małego, jeszcze nigdy sie na Niej nie zawiedliśmy. Jest bardzo uprzejma, traktuje swoich pacjentów z szacunkiem, rodzicom zawsze tłumaczy i wyjaśnia, nie "szasta" antybiotykami, zawsze znajdzie czas dla chorego dziecka. Pediatra z powołania, z wielkim sercem. Polecamy
Opinia dodana przez: mama

lekarz Anatol Bagiński

Psychiatra

44-280 Rydułtowy

Bardzo kompetentny,przyjazny i znający się na rzeczy lekarz. Empatyczny lekarz,ktory wyjasnia i dopytuje jest dziś rzadkością a takimi cechami wyróżnia sie p.doktor. Podchodzi do pacjenta holistycznie.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

Szpital w Rydułtowach
Plebiscytowa 47
44-280 Rydułtowy

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Anna Szostak

44-280 Rydułtowy

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, doradzi. Prowadziła mi całą ciąże i nie moge złego słowa powiedzieć. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Monika Mitrenga

Narcyzowa 6
44-280 Rydułtowy

Bardzo dobry lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, bardzo miła oraz poświęca dużo czasu każdemu z pacjentów. Godna polecenia!

Marek Rajczykowski

Anestezjolog

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy

To jeden z najlepszych lekarzy jakiego w życiu spotkałam, rzetelny i kompetentny, z ogromną empatią dla pacjenta i jego najbliższej rodziny, na prośbę pacjenta potrafi wytłumaczyć co się dzieje i jakie podejmuje kroki by to było zrozumiałe, godny zaufania. Polecam najgoręcej Pana Doktora jak i cały Jego zespół.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Renata Prudel

gabinet stomatologiczny
tygrysia
44-280 Rydułtowy

Bardzo miła obsługa i nie będąc na prywatnej wizycie

mgr Joanna Skowron

Logopeda, Logopeda dziecięcy

NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
44-280 Rydułtowy

Pani Joanna to trzeci logopeda pracujący z moim dzieckiem (MPD). Mimo tego że nie jest neurologopedą jest logopedą z najbardziej pedagogicznym podejściem do dziecka. Już po paru miesiącach widoczne są efekty pracy, pracy, która przede wszystkim sprawia dziecku przyjemność i go nie zniechęca. Polecam i pozdrawiam. Kasia z Miłoszem
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bartosz Małecki

ulica Ligonia 12/3
44-280 Rydułtowy

Learz z powołania,lekarz bez granic,lekarz wypisz wymaluj wspaniały TATA Stanisław . Nie pyta czyś bogaty czy biedny nie odmawia pomocy nikomu z osobistym poświęceniem i oddaniem przysiędze Hipokratesa. Szukaj takiego w najbliższej okolicy a boję się,że nie znajdziesz . Brawo panie doktorze.
Opinia dodana przez: Henryk

dr n. med. Andrzej Rutkowski

Szpital Miejski i przychodnia
Ul. Szpitalna
44-300 Rydułtowy

Lekarz kompetentny. Prowadził moje 2 ciąże w tym 1 bliźniacza. Zawsze chetnny do pomocy, a w trakcie porodu był cały czas pod telefonem. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Sylwia

Radosław Bieniek

Neurolog

44-280 Rydułtowy

Nie tylko lekarz ,ale i człowiek dla człowieka. Kompetentny, słucha pacjenta, uprzejmy ,doradzi i wytłumaczy . Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Iwona Meca

Internista, Kardiolog

Gabinet prywatny
Kasprzaka 2
44-283 Rydułtowy

Byłem u Pani Doctor dwa razy, za pierwszym razem zaraz po wyjściu ze szpitala z oddziału kardiologicznego. Od razy usunęła wszystkie leki, które przepisali i zapisała jeden. Bada bardzo dokładnie, jest bardzo miła. Faktem jest , że przyjmuje do późna w nocy i może być z tego powodu zmęczona. Ale ta ilość pacjentów bierze się z renomy i fachowości jaką posiada. Gdyby krócej przyjmowała kolejka była by makabryczna. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Sławomir