Lekarze Zawiercie

dr n. med. Wojciech Koniec

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Polska 46c
42-400 Zawiercie

Operację wymiany stawu kolanowego na endoprotezę miałam wykonaną na dwóch nogach w dniu 4.02.2019 i 5.10.2021r. Operacji ten dokonał dwukrotnie Dr. Koniec specjalista na Chirurgii Urazowo Ortopedycznej w Dąbrowie Górniczej. Pan doktor to ceniony i godny zaufania specjalista. Zaufałam mu dwukrotnie i cieszę się, bo po operacjach czuję się bardzo dobrze. Jestem mu za nie ogromnie wdzięczna. Doktor Koniec to mistrz w swojej specjalizacji. Bardzo cenię Pana doktora za intelekt ...
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Ryszard August

Internista, Nefrolog

Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

lekarz Beata Gola-Wałek

ulica Łamana 17
42-400 Zawiercie

Z czystym sumieniem polecam dr. Beata Gola-Wałek Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby, spowodowały, że po 30 minutach rozmowy z p. doktor jestem spokojny o zdrowie żony
Opinia dodana przez: Czyż

lek. dent. Grzegorz Ogłódek

NZOZ "DENTYSTYKA"
ulica Widok 11
42-400 Zawiercie

Bardzo polecam pana doktora niezwykle sympatyczny ale przede wszystkim znakomity specjalista godny zaufania naprawde polecam
Opinia dodana przez: Elwira
Szanowna Pani Doktor Nauk Medycznych Halina Ciszowska Bogdal uratowala mi zycie. Nadal sie ze mna kontaktuje pytajac o zdrowie, ja zas mam pewnosc iz zawsze moge liczyc na pomoc.Pani Doktor jest wzorem lekarza, ogromna empatia, ktorej tak wielu dzis brakuje.Polecam Pania Doktor wszystkim potrzebujacym pomocy gdyz jest wzorem fachowosci, dobroci, bezinteresownosci, ratujac rzecz bezcenna a to zdrowie i zycie.Bardzo dziekuje.Pacjent Andrzej Cieplak.
Byłam u pani doktor z infekcją zatok, także mam doświadczenie z lekką chorobą- pani doktor zleciła badania, bardzo sympatyczna i uprzejma, wyprowadziła mnie z tego bez antybiotyków, na czym bardzo mi zależało.
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Anna Liszewska

Szpital Powiatowy
Zawiercie

Wspanialy lekarz z ogromną wiedzą, dzięki niej moja mama nadal widzi! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Krzysztof Miciński

42-400 Zawiercie

Jestem pacjentką dra Micińskiego od 15 lat. Leczyłam się u niego ginekologicznie, prowadził moją jedyną ciążę. Zawsze uśmiechnięty, z humorem, na luzie. W poradni i szpitalu lubiany przez pacjentki. Polecam!
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Marek Dziadoń

ulica Borowa 53
42-404 Zawiercie

Kazda wizyta u Pana doktora jest na najwyzszym poziomie. Od opieki nad pacjentem, przez mila atmosfere, az po dobre porady. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Martyna

dr Elżbieta Kornobis-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Jest to najlepsza specjalistka w dziedzinie okulistyki jaką spotkałem.Dokładne badanie,diagnoza bezbłędna i leki przynoszące ulgę.Lekarka z powołania z dużą wiedzą oraz analizą przebiegu choroby.Polecam bardzo miła Pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jolanta Giza-Dubik

Dermatolog

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Niesamowite podejście do pacjenta, profesjonalizm i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Adrianna

lek. dent. Agnieszka Gorgoń-Dziub

Sienna 5
42-400 Zawiercie

Bardzo sprawna i delikatna dentystka. Fachowość i solidność. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Alicja Nowicka

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Widok 11
Zawiercie

Polecam , fachowiec w każdym calu , najlepsza W Zawierciu

lekarz Joanna Grzyb

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne "ALMED" s. c.
Ignacego Paderewskiego 25
42-400 Zawiercie

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

lekarz Aleksandra Kocoń

Poległych 59
42-400 Zawiercie

Pani Aleksandra Kocoń jest lekarzem z powołania. Kompetentna, rzeczowa, dociekliwa, niezwykle uprzejma. Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który tak interesuje się swoim pacjentem. Uratowała moje dziecko. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Śliwa

42-400 Zawiercie

Pod koniec lipca 2019r w zawierciu dach się załamał.zł.ot.kości łudowej zozciapciana kość szescienna uszkodzone ścięgna.teraz chodzę po górach .Dzięki doktorze.Jesteś Wielki. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Miszta

42-400 Zawiercie

Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem lekarza - kompetencja i cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości medycznych związanych z chorobą bliskiej osoby. Ilość poświęconego czasu, uprzejmość, empatia - jestem ogromnie wdzięczna że udało się trafić do Tego Lekarza. Najważniejsze jednak było zaangażowanie w leczenie , na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń z lekarzami - lepszych i gorszych - kontakt z Panem Maciejem wykraczał daleko poza ramy standardowego leczenia. Jesteśmy z całą rodzina ...
Opinia dodana przez: Olga

mgr Joanna Majda-Kostrz

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Joanna Majda-Kostrz
Wierzbowa 16/8
40-951 Zawiercie

Bardzo profesjonalny kontakt, terapeutka ciągle poszerzająca swoje kompetencje, ciepła, serdeczna, pełna akceptacji. Pani Asia zawsze posiada trafne spostrzezenia, które pomagają uświadamiać sobie wiele rzeczy a tym samym poszerzyć perspektywę i poprawić komfort życia. Polecam
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Rafał Suwiński

Onkolog, Radioterapeuta

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Leczyłam się u lekarza Suwińskiego w Gliwicach (szpital onkologiczny)w 1995 r. i do tej pory jestem mu wdzięczna za pomoc. U pacjentów z którymi leżałam miał taką samą opinie, potrafił sobie zdobyć zaufanie i pacjent miał w nim podporę psychiczną,która jest tak ważna w tej chorobie. Polecam go w 100% każdemu pacjentowi.Pozdrawiam Maria Nowak-Katowice
Opinia dodana przez: Nowak Maria

lekarz Janusz Orman

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

Bardzo polecam wizyty u Pana doktora! Super neurolog wysłucha porozmawia doradzi i co najważniejsze robi wszystko aby pomóc. Zleca dodatkowe badania - drąży temat. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, inteligencja to cechy lekarza. Gratulacje Panie Doktorze :)