Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Brześć Kujawski

lekarz Wojciech Cader

pl. Wolności 17
Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Kucharzewska

ul. Jurija Gagarina 39

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

dr Wojciecxh Hanclewski

Inowrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

lekarz Danuta Witka

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.

lekarz Tomasz Kotarak

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
Toruń

Super lekarz. Teraz prawie wcale już się takich nie spotyka. Kompetentny, cierpliwy, BARDZO DOBRY DIAGNOSTA. Potrafi prosto i zrozumiale wytłumaczyć chorobę, przez co wzbudza zaufanie i podnosi na duchu... Prowadzi pacjenta tak długo, aż wyleczy i widać, że sam ma z tego satysfakcję:) Po prostu dusza człowiek :)
ZDECYDOWANIE POLECAM :)

lekarz Sabina Nodzyńska

Indywidualna Praktyka Lekarska Sabina Nodzyńska
Stwosza 1 lok. 1a
Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Dokładnie tłumaczy przebieg badania. Przyzwoita cena, jak na fakt, że można się umówić na indywidalną godzinę i nie tracić czasu w wielkich kolejkach. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

lekarz Joanna Białeta

ulica Mielęcińska 1
Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Bogusław Przybyłowski

Płowiecka 18
Osięciny

dobry lekarz, mily sympatyczny zawsze wysłucha i pomoze zapisze skierowanie jak trzeba

lekarz Melania Linke

Konstytucji 3 Maja 13a lok. 2
Toruń

Ta kobieta nie powinna pracować jako lekarz.Brak kompetencji,brak kultury osobistej.Kto dał jej dyplom lekarza??????
Nie POLECAM !!!!!!!!

Nie POLECAM !!!!!!!!

lekarz Małgorzata Chmiel

Anestezjolog, Lekarz medycyny pracy

Plac Św. Katarzyny 4
Toruń

Przepisałem się do tej Pani dr. Tylko dlatego że żona bardzo ją zachwalała. Dla mnie jest to wielka porażka. Zachowanie p. dr. w stosunku do chorego pacjenta i w starszym wieku /63 lata / pozostawia dużo do życzenia. Podczas wywiadu, nie pierwszy raz i nie raz, zostałem sprowadzony do takiego poziomu że strach. Na pytanie czemu mnie pani Doktor tak traktuje, odpowiedż jest bardzo krótka - ma pan problemy ! . I podaje mi nr telefonu do p. doktor psychiatrii i to w dodatku w Bydgoszczy. Ja nie chcę pisać żadnych skarg do przełożonych p. dr. ale jeśli będzie taka potrzeba to mogę przytoczyć nie jeden dialog z wywiadu, p. dr. Małgorzaty Chmiel z pacjentem. Na koniec chciałbym podkreślić że nigdy / nie mów nigdy nigdy ale w tym przypadku muszę/ nie usłyszałem u p. dr. słowa, proszę, dziękuję, przepraszam ! /nawet gdy się pomyli/. Myślę że osoba z takim wykształceniem , obracająca się w takim środowisku, powinna nanieść jakąś korektę. Przepraszam jeśli żle oceniłem bo może w stosunku do mojej osoby p. dr. się tak zachowuję. Chciałbym jeszcze dodać, że na początku wizyty słyszę SŁUCHAM i wtedy, trzeba podać swoje personalia, potem jest następne SŁUCHAM i wtedy trze podać cel wizyty. Ja mam to już opanowane. Natomiast na koniec wizyty, trzeba się domyśleć że to koniec, ja wtedy wstaję mówię do widzenia i jeszcze nie usłyszałem z drugiej strony pożegnania. Jeśli p.dr. miała jakieś uwagi do moich spostrzeżeń, podaje adres e-mail a w nim początek imienia i nazwiska. Pozdrawiam serdecznie.

Opinia dodana przez: Stanisław