Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Brześć Kujawski

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

ul. Jurija Gagarina 39

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

dr Wojciecxh Hanclewski

Inowrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.

"WCH" Prywatny Gabinet Lekarza Medycyny Pracy

87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam !!!. W mojej opinii osoba kompetentna , uprzejma .Wizyta na ustaloną godzinę już na następny dzień w czasie mi odpowiadającym . Polecam doktora Wojciech Chabior .

Opinia dodana przez: Michał

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Super lekarz. Teraz prawie wcale już się takich nie spotyka. Kompetentny, cierpliwy, BARDZO DOBRY DIAGNOSTA. Potrafi prosto i zrozumiale wytłumaczyć chorobę, przez co wzbudza zaufanie i podnosi na duchu... Prowadzi pacjenta tak długo, aż wyleczy i widać, że sam ma z tego satysfakcję:) Po prostu dusza człowiek :)
ZDECYDOWANIE POLECAM :)

Indywidualna Praktyka Lekarska Sabina Nodzyńska
Stwosza 1 lok. 1a
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Dokładnie tłumaczy przebieg badania. Przyzwoita cena, jak na fakt, że można się umówić na indywidalną godzinę i nie tracić czasu w wielkich kolejkach. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

lekarz Joanna Białeta

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Płowiecka 18
88-220 Osięciny

dobry lekarz, mily sympatyczny zawsze wysłucha i pomoze zapisze skierowanie jak trzeba

lekarz Melania Linke

Akademicka przechodnia leakrska

Toruń

Ta kobieta nie powinna pracować jako lekarz.Brak kompetencji,brak kultury osobistej.Kto dał jej dyplom lekarza??????
Nie POLECAM !!!!!!!!

Nie POLECAM !!!!!!!!