Lekarze Lekarz medycyny pracy Chełm

lekarz Teresa Szpak-Tołyż

Lekarz medycyny pracy

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czas oczekiwania ok. 40 minut. Pani doktor bardzo uprzejma, fachowe podejscie do pacjenta
Opinia dodana przez: Elzbieta Chelm

lekarz Emilia Majkut

ESKULAP
ul.Lwowska
22-100 Chełm

PANI DOKTOR JEST NAJLEPSZĄ LEKARKĄ Z JAKA MIAŁAM DO CZYNIENIA. JEST KOMPETENTNA , WYROZUMIAŁA , UPRZEJMA I PEŁNA EMPATII.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Małgorzata Nowak-Maliszewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

Pani doktor miła kompetentna, zna się na medycynie szczególnie w dziedzinie pedriatri ma podejście do pacjenta a szczególnie do małych dzieci.Przyjedzie w nocy o każdej porze dnia jeśli trzeba do domu . Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Barbara Góra-Król

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEKARZ" Sp. z o. o.
ulica Kolejowa 89
22-100 Chełm

lekarka bardzo dobra kompetentna i mila z bardzo dobrym podejsciem do malutkich dzieci jestem zadowolona z leczenia dziecka

lekarz Paweł Kwaśniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Lekarz o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczeniu, pozytywnie nastawiony do pacjenta, cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia dobrą diagnozę

lekarz Joanna Relidzyńska-Kędzierawska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAN-MED"
Wojsławicka 10 D
22-100 Chełm

Wspaniała doktor z powołania z ogromną wiedzą ,cudowna osoba troszczy się o swoich pacjentów podchodzi z sercem zawsze pomoże ,dzięki doktor i jej trafnym diagnozom wprowadzonemu leczeniu wiele razy uniknelam powikłań i wracałam do zdrowia .Najlepszy lekarz bez dwóch zdań . Bardzo polecam doktor Joannę.

lekarz Iwona Dąbrowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
ulica Wołyńska 32
22-100 Chełm

Lekarz który całym sercem poświęca się pacjentom.Dobrze gdyby inni lekarze brali z Niej przykład.
Bardzo polecam. Lekarz z powołania, zawsze indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wizyta jest dokładna, zleca dodatkowe badania. Interesuje się pacjentem podczas zwolnienia lekarskiego, czy pobytu w szpitalu, na które sam kieruje. Nigdy nie miałam problemu z zaświadczeniami, czy skierowaniami.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Lech Smulkowski

Lekarz rodzinny, Internista

Droga Męczenników 4 lok. 16
22-100 Chełm

Polecam dr Smulkowskiego. To lekarz oddany swoim pacjentom, gotowy pomoc w sytuacjach kryzysowych. Natychmiast był gotów do wizyty domowej i dokładnych oględzin. Zdecydowany, pomocny, konkretny, serdeczny, i z planem działania w potrzebie. Bardzo pomógł. Moja rodzina wiele mu zawdzięcza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Teresa Foryt

Lekarz medycyny pracy

Orlicz-Dreszera 10
22-100 Chełm

Podchodząc obiektywnie do wystawionej opinii polecam lekarza. Konkretne podejście do pacjenta, wszystko jest wytłumaczone na odpowiednim poziomie, nie ma żadnych niejasności czy niedopowiedzeń. Bardzo pozytywnie oceniam swoje wizyty u Pani doktor Teresy Foryt.

lekarz Sławomir Baj

Internista, Lekarz med. paliatywnej

22-100 Chełm

Zero empatii, nie słucha pacjenta, który niejednokrotnie poprzez przedstawienie swojej historii choroby może pomóc w zdiagnozowaniu choroby. Nie polecam.

lekarz Piotr Kozar

Lekarz rodzinny, Reumatolog

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych ZDROWIE
22-100 Chełm

Żadnych skierowań na badania to cel tego Pana bo lekarzem rodzinnym nazwać tego pana nie można. Najlepiej jak są darmowe badania z ogólnopolskiego projektu bo tylko na takich bazuje. ZERO SKIEROWAN NA BADNIA z własnych comiesięcznych składek. Pacjent traktowany jak intruz po dwóch latach odpoczynku na teleporadach. Przemadrzaly i arogancki.

Grażyna Jaworska

Przychodnia Nr 2
Połaniecka 11
22-100 Chełm

W zyciu nie spotkałam sie z taka nie uprzejmoscia jak u Pani Doktor do ktorej trafiłam poniewaz moj lekarz przebywał na urlopie o co rowniez pani Jaworska miała do mnie pretensje bo ma bardzo duzo pacjentow i poczatkowo chciała odmowic mi wizyte dopiero po dluzszej rozmowie w ktorej zostalam kilkakrotnie obrazona wyegzekwowałam swoje prawa,nie wiem jak pani Doktor zachowuje sie w stosunku do innych pacjentow ale wydaje mi sie ze ...
Opinia dodana przez: viki

Maria Bogucka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Maria Bogucka lekarz rodzinny (kto dał jej uprawnienia?!!!!) Moja mama z ponad 1.5 tygodniowym bolem głowy i osłabieniem zgłosiła się do lekarza rodzinnego. Pani Bogucka mimo powagi sytuacji zamiast skierowac na podstawowe badania przepisala leki antydepresyjne i przeciwbolowe wmawiajac mamie ze to na tle nerwowym, ze to nic poważnego sie nie dzieje. Mimo iz nalegala nie dostala tego dnia skierowania na podstawowe badania głowy. Po tych lekach od Pani "doktor" ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Nafalska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Lubelska 166 c
22-100 Chełm

NIE POLECAM tej Pani zwanej " lekarzem " byłam z dzieckiem gorączkującym 40 stopni i wymiotującym... kazała rozebrać dziecko i przyłożyła raz stetoskop i od razu stwierdziła " ostre zapalenie oskrzeli " arogancka i zero podejścia do 3 letniego dziecka...wypisała dziecku leki po czym dostał syn alergii... na drugi dzień pojechaliśmy do naszej pediatry i żadnego zapalenia oskrzeli tylko zapalanie gardła....porażka
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Sławomir Łazuka

22-100 Chełm

Lekarz jak najbardziej niegodny polecenia. Kilkukrotnie natrafiłam na niego ja i dziecko kiedy musiałam skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Odpowiada jedynie na dzień dobry ale i to nie zawsze. Trzeba go ciągnąć za język żeby powiedział co dolega. Byłam ostatnio u niego ze sobą i synem zarówno u mnie jak i u syna badanie osłuchowe bardo krótkie na moje kilkukrotnie powtórzone pytanie co dolega mojemu synowi i mnie odpowiedz brzmiała ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Mariusz Cios

Lekarz rodzinny, Internista

Chełm

W ciągu ostatnich kilku wizyt u p. Ciosa ani razu nie trafił z diagnozą, także nie wiem czy potrafi stwierdzić coś więcej niż katar i przeziębienie. Pan doktor ma "swoich" pacjentów, dla których jest miły, przejmuje się nimi itp, ale dla zwykłych "szaraczków" jest wręcz chamski, bagatelizuje objawy i uważa się za kogoś ważniejszego. Przykłady: - zerwałem więzadła krzyżowa w kolanie to mi powiedział, że to tylko skręcenie - byłem ...

lekarz Mirosława Warchoł

Internista, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie Oddział Chełm
Nowy Świat 3
22-100 Chełm

nie przyjemny lekarz , ciężko cokolwiek doprosci się jakiś badan podstawowych , opryskliwa , moja znajoma miała męża którego o mało nie doprowadzila do smierci i cieżkiej choroby , nie polecam
Opinia dodana przez: irena

lekarz Rościsław Muratov

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Wolwinów 10B
22-100 Chełm

Pan doktor bardzo nieuprzejmy, arogancki. Jego podejscie do pacjenta jest bardzo zbywajace i niemile
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Wiesława Puchala