Lekarze Lekarz medycyny pracy Chorzów

dr n. med. Piotr Kończakowski

Kardiolog, Lekarz sportowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

lekarz Joanna Skowron-Szalich

Narutowicza 3
Chorzów

Bardzo uważnie i wnikliwie słucha pacjenta. Dokłada wszelkich starań aby trafnie postawić diagnozę. Ciepła i bardzo pozytywna osoba. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Grażyna

Grażyna Pawlak

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Narutowicza 3
Chorzów

Pani Pawlak jest wspaniałym lekarzem i uroczą osobą. Bardzo cenię dr Pawlak za to, że zawsze cierpliwie wysłucha, a przy tym jest zaangażowana, empatyczna, życzliwa i kompetentna. Serdecznie mogę polecić dr Pawlak jako lekarza. Zawsze lubię wracać do Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Inne komórki opieki szpitalnej
Władysława Truchana 7
41-500 Chorzów

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Teodozja Arkuszewska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Poradnia REMEDIUM Sp. z o. o.
Prusa 7
41-506 Chorzów

Pani Doktór to lekarz, którego z całą odpowiedzialnością mogę polecić osobą, które chcą poprawić swoja urodę i zatrzymać oznaki upływajacego czasu.Odczucia i otrzeby pacjenta są dla niej najważniejsz, doradza zabiegi, a nie wymusza poprzez krytykę Twojej obecnej urody.I na koniec: możesz liczyć, że z tego gabinetu wyjdziesz odmłodzona za konkurencyjną cene! Bardzo zadowolona i odmłodzona pacjetka

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

NZOZ LABOMED
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia

lekarz Jolanta Kudzelka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ Przychodnia "Na Trzynieckiej"
Trzyniecka 5/13-14
41-506 Chorzów

To najlepszy lekarz jakiego znam a poznałem ich baaaardzo wielu i żaden nie dorównywał jej do pięt pod względem wiedzy medycznej i kompetencji. Polecam. Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz Bauer

lekarz Hanna Siatkowska

Przychodnia Specjalistyczna
Ignacego Paderewskiego 34
41-500 Chorzów

Bardzo dobry lekarz, do tego życzliwy i kompetentny. Szuka rozwiązania problemu, kieruje na potrzebne badania, jest spokojna i przyjazna. 100% polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Kobylec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Na Rymera
Rymera25
41-500 Chorzów

Gorąco polecam, mam do Pani doktor pełne zaufanie od dwudziestu lat. Leczy od urodzenia mojego pełnoletniego już syna oraz nastoletnią już córkę. Kompetentna, miła uprzejma, bardzo ludzka mimo dużego już doświadczenia nie lekceważy pacjenta. Bardzo uważnie słucha rodzica o niepokojących go symptomach u dziecka, bo jak mówi Pani doktor to rodzic wie najlepiej że dzieje się coś niepokojącego. Nigdy nie odmówiła nam pomocy, mimo nawału pracy, kiedy coś się dzieje ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Renata Słomczyńska

NZOZ PLR Słomczyńska
św.Pawła11
41-500 Chorzów

Bardzo Fajna Pani Doktor , miła sympatyczna..wysłucha pacjenta. Zasugeruje się tym co mówi , empatyczna . Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

lekarz Piotr Hasiński

ulica Gałeczki 22/1
41-500 Chorzów

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Henryk Bazger

Lekarz medycyny pracy

Prywatna praktyka stomatologiczna
Wolności 32/2
41-500 Chorzów

Nie polecam... Pan doktor podczas badania "gapił się" na mój biust... Czułam się bardzo niekomfortowo...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Korczak

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Mega sympatyczna pani doktor, wszystko dokładnie opowiedziała , doradziła co dalej. Na każde zadane pytanie dostałam wyczerpujaca odpowiedz.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Barbara Tabin

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.
Młodzieżowa 33
41-500 Chorzów

Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z Panią doktor, chociaz nie jest Ona lekarzem mojego pierwszego wyboru. Otrzymalem, tak jak chcialem, skierowanie do lekarza specjalisty. W kontakcie poprawna. Zostalem przepytany o inne moje problemu. Ok. Polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Katarzyna Chicowska-Żak

Lekarz orzecznik ZUS

zus
lwowska 2
Chorzów

Broni interesów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Uzdrawia !!

lekarz Dariusz Galus

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Zacznijmy od tego że podczas rejestracji telefonicznej na miesiąc przed wizytą zero informacji na temat dodatkowych badań które trzeba do doktora dostarczyć. Dopiero w dniu wizyty dostałam takie informacje. Sama wizyta w gabinecie trwała 7 minut w trakcie których lekarz przeleciał jak petarda po pytaniach nie czekając na odpowiedź. Na dzień dobry zostałam zbombardowana samymi tabelkami bez wysłuchania dokładnie z czym przychodzę. Gdy powiedziałam że przez rok byłam na deficycie ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Joanna Helińska

Lekarz orzecznik ZUS

Chorzów

Bardzo miła Pani doktor z ogromną wiedzą do tego bardzo empatyczna. Otrzymałem dużo informacji na temat mojej choroby.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Aneta Dorożyńska

ADO-MED 2 Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Stefana Batorego 19
Chorzów

Wizyta minęła miło, pani dr. Aneta Dorożyńska miła z uśmiechem, kompleksowo przebadała i postawiła diagnozę. Kompetentna osoba na tym stanowisku, ze szczegółami opisała na kratce jak przyjmować leki, bardzo polecam
Opinia dodana przez: Marcin