Lekarze Lekarz medycyny pracy Częstochowa

dr n. med. Jacek Jóźwiak

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

W końcu lekarz, który jest człowiekiem. Człowiek z ogromną wiedzą. Rozmawia, nie zbywa. Świetny fachowiec
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Katarzyna Gieracz-Majchrowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lege-Artis"
ulica Kutnowska 4
42-200 Częstochowa

Znam Panią doktor ponad 10 lat z Przychodni Księżycowa, jako lekarza rodzinnego. uważam, że jest lekarzem bardzo kompetentnym, sumiennym, mającą dużą wiedzę medyczną. Szkoda wielka, że w naszej Przychodni przyjmuje tylko 1x w tygodniu. Polecam. Jest mądrym i cierpliwym lekarzem. jako ciekawostkę podaję,że dziadek Pani doktor był również lekarzem internistą na Stradomiu- Dr Gieracz. Elżbieta
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Stanisław Szatkowski

Lekarz medycyny pracy

Mehoffera 56a
42-200 Częstochowa

to był wspaniały człowiek,szkoda że już nikomu nie będzie w stanie pomóc

lekarz Lidia Szwalska-Pytel

Marysia 68
42-200 Częstochowa

Pani dr. jest mila ,sympatyczna osoba odznaczajaca sie wysokimi kompetencjami medycznymi,opiekunczoscia w stosunku do pacjeta,empatia i zrozumienien. Polecam!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

dr Ryszard Paczkowski

ul. Nowowiejskiego 4 m. 17
42-200 Częstochowa

Osobiście uważam, że jest to najlepszy lekarz w Częstochowie jeżeli chodzi o problemy z jamą brzuszną, dokładny, precyzyjny, zaangażowany w pacjenta, stawia w 100% trafne diagnozy i przepisuje lekarstwa, które pomagają,w razie potrzeby zabiera pacjenta do szpitala w którym jest ordynatorem i tam dokładnie bada,polecam z czystym sercem wszystkim, ponieważ mnie bardzo pomógł!!!!!

lekarz Tomasz Stadnicki

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa

lekarz godny polecenia uprzejmosc poswiecony czas dla pacyjet zaufanie do kompetencji podejscie do pacyjeta polecam
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Przemysław Janus

wizity domowe
42-200 Częstochowa

Polecam. Swietny lekarz, szczegółowe wyjaśnienie problemów bez pośpiechu, z dużą cierpliwością. Oby bylo więcej takich lekarzy. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra Nowakowska

lekarz Dorota Piechowiak

Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam panią Dr.Piechowiak świetne podejście do pacjenta zainteresowanie problemem kompetentna i kulturalna zawsze trafia w moje choroby i leki które pomagają. Dużo zawdzięczam pani Doktor serdecznie dziękuje że jest się u kogo leczyć .
Opinia dodana przez: monika

lekarz Joanna Wójcik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Wyjątkowa osoba i wyjątkowy lekarz, którego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Wyjątkowe podejście do dzieci małych i dużych. Uspokoi i odpowie na pytania nawet dla najbardziej zatroskanych Rodziców, Mój Tata nawet w wieku 60 lat chodził do Pani Doktor, bo czuł, ze jest w dobrych rękach. Po każdym antybiotyku prosi o wizytę kontrolną i wykonanie badań. Cała 4 moich dzieci chodzi do Pani Doktor plus Tata, czyli Dziadek😉Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mama 4 dzieci

lekarz Katarzyna Szczygielska

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

to jest lekarz pisany przez duże "L", kompetencja, wiedza, poszanowanie pacjenta, nigdy dotąd nie spotkałam takiego lekarza, który pacjentowi poświęca więcej czasu jego kolega po fachu, to nic że trzeba czekać w kolejce, warto, bo ten LEKARZ leczy, a jeśli chroba wymaga specjalisty to skieruje do najlepszego, abym nie musiała nigdy zmieniać lekarza rodzinnego, Pani Kasiu tak trzymać!

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

lekarz Jadwiga Konarska

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska "Nadrzeczna"
ul. Nadrzeczna 32A
42-200 Częstochowa

Te opinie pewnie rodzina wystawiła,za długo gada z pacjentami,a wiedza lekarska może i jest tylko nie wszystkim pomaga...

dr n. med. Witold Radzioch

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Marisz, piszesz o skandalu a nie znasz lekarza !!! Pan Witold Radzioch to wybitny specjalista posiada stopień naukowy jest doktorem nauk medycznych z ortopedii z tego co wiem ma specjalizację z orzecznictwa, specjalizację z ortopedii i traumatologii oraz z medycyny sportowej. Leczę się u Pana doktora od kilku lat gdyż ulegam ciągłym urazom i nik nie potrafił mi pomóc nawet za granicą a on się poznał i mnie wyleczył, od ...

Marceli Palicki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Fachowiec od wielu lat, ma doświadczenie w wielu dziedzinach medycyny. Polecam, nigdy nie było problemów z wizytą
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Andrzej Rumiński

Prywatna Przychodnia Lekarska
ulica Orkana 139b
42-200 Częstochowa

Taki lekarz to skarb. Leczy się u niego cała nasza rodzina. Zawsze dokładny, wszystko wyjaśni. Cierpliwy, sympatyczny, naprawdę szczerze polecam.

dr Bożena Gawinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

M.Skłodowskiej-Curie 13/23A/21
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powołania. Nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dużo czasu poświęca na wywiad i badanie. Ma super podejście do dzieci. Zawsze jeśli trzeba zleca badania. Polecam!

dr Irena Kosmala-Bąkiewicz

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Panią Doktor odwiedzam od wielu lat i złego słowa powiedzieć nie mogę, zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, poświęca uwagę i odpowiednią ilość czasu na diagnozę, bije od niej ciepło i spokój, jestem bardzo zadowolona i w życiu nie zmieniłabym jej na innego lekarza
Opinia dodana przez: Antonina

lekarz Wojciech Kotusiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Dzieci i Młodzieży "Nasze Dzieci"
ulica Wolności 46
42-200 Częstochowa

spełnia całkowicie oczekiwania pacjenta,żetelnie wypełnia swoje obowiązki ,komunikatywny

lekarz Tomasz Dębski

42-200 Częstochowa

Lekarz bardzo nieprzyjemny. Nigdy wcześniej nie miałam z tak aroganckim lekarzem do czynienia. Pacjenci mu przeszkadzają, bo przecież do pracy przychodzi zarabiać, a nie zajmować się ludźmi. Na każdym kroku daje odczuć, ze się jest od niego zależnym, bo przecież potrzebuje się jego pomocy. On jest lekarzem, tzn. ze jest wykształcony, jest nadczłowiekiem, a pacjent to dla niego głupek bez szkoły. Opryskliwy, arogancki, ma chamskie komentarze. Jest tylu młodych, sympatycznych, ...

lekarz Barbara Krzemińska

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Pani doktor zapomniała o tym, że bycie lekarzem nie zwalnia z człowieczeństwa. Nie zawsze można pomóc ale kultura osobista i zachowanie się w obecności pacjenta to już inna bajka. Widać pani doktor nie lubi bajek czego dowodem jest znudzenie i brak szacunku. „Primum non nocere” co w tłumaczeniu oznacza „po pierwsze nie szkodzić” to jedna z naczelnych zasad etycznych w medycynie. No szkoda, że pani doktor o tym zapomina. Odradzam
Opinia dodana przez: Pacjent