Lekarze Lekarz medycyny pracy Dąbrowa Górnicza

lekarz Mariusz Gomulski

Medico
Ks. Stanisława 1
Dąbrowa Górnicza

Lekarz naprawdę godny polecenia. Kompetentny i bardzo uprzejmy. Zawsze ma czas dla pacjentów. Jest bardzo cierpliwy.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Krystyna Olawa

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

ulica Kasprzaka 26 A
41303 Dąbrowa Górnicza

Lekarz z powołania, uprzejma, solidna, pomocna. Zawsze wysłucha, podpowie, pomoże. Sto procent zaangażowania w stosunku do pacjenta,Pani Doktor postawiła mojego męża na nogi i wrócił do formy po udarze. Polecam.

lekarz Ewa Stasikowska-Dutka

Lekarz medycyny pracy, Internista

NSZOZ "PANACEUM" Poradnia Leczenia Bólu
ulica Ludowa 7
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor zawsze pomocna, sympatyczna i przede wszystkim liczy się dla niej dobro pacjenta.

Bożena Grzywnowicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry lekarz, dobra lokalizacja gabinetu, stała kontrola wyników badań i dopasowywania leków do postępów w zahamowaniu objawów choroby. Polecam serdecznie

lekarz Ewa Kosiorowska

Na Cedlera - Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna
ul. Cedlera 12a
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor Ewa Kosiorowska już nie pracuje w Przychodni na ul. Cedlera , bo była za dobra dla pacjentów i to jest tragedia "Naszej" Służby Zdrowia. Miała stałych pacjentów, kompetencje i wiedzę. Ale nie można pacjentów wysyłać na dodatkowe badania , coś o tym wiem, nakaz odgórny. Bo są koszty. Paranoja. Pani Doktór dziękujemy Pani za czas nam poświęcony i życzliwość. Oby każdy lekarz takim właśnie był. Myślał o pacjencie ...
Opinia dodana przez: george

lekarz Tomasz Jasica

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Uprzejmy i wyrozumiały lekarz spełnia moje oczekiwania. Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i poza leczeniem doradzić czego przestrzegać oraz unikać aby choroba nie wracała. Szczerze polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: hektor52

lekarz Aleksandra Sołtysik-Zięć

Kościuszki 20 lok. 22
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor spełniła moje oczekiwanie. NARESZCIE ZNALAZŁAM BARDZO DOBREGO LEKARZA, jest kompetentna , bardzo uprzejma dba o pacjentów jak potrzeba sama organizuje przewóz do szpitala jak mnie, poświęca dużo czasu pacjentom szczegółowo tłumaczy chorobę oraz metody leczenia, podchodzi kompleksowo do leczenia, wzbudza bardzo duże zaufanie. Panu doktor BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOSKONAŁĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ . POLECAM !!!

lekarz Olga Szotowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

Profesjonalna pomoc w połączeniu z wielkim sercem dla drugiego człowieka. Cudowna lekarka, która od lat leczy całą naszą rodzinkę. Zaangażowanie, skuteczność i genialne podejście zarówno do najmłodszych, jak i tych starszych 😉 Szczerze polecamy, u nas to był najlepszy wybór !!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Ewa Łukasik-Rudawska

ZDROWIE
Aleja Zwycięstwa 85
42-520 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentna pani dr, zawsze mnie wysłucha i trafnie pokieruje, na każdej wizycie czuję jej pełne zaangażowanie. Widać, że przejmuje się pacjentem, w moim przypadku diagnoza nie jest zbyt prosta ale pani dr wykazała się dużą dociekliwością i postawiła diagnozę zanim zrobił to specjalista, który ją jedynie potwierdzil. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

lekarz Violetta Białas

ulica Poniatowskiego 9 B
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Osoba miła, spokojna. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba pierwszy raz spotkałam takiego lekarza a trochę już żyję. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andżelika Tarkowska

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Jest bardzo miła i przyjemna dla pacjentów, dopasuje dobre leki. Ja polecam każdemu.

dr Stanisław Kuboszek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska 4
Strzemieszycka 375
42-530 Dąbrowa Górnicza

Nie bardzo rozumiem poprzednią opinię, sama leczę się u dr Kuboszka od dziecka, teraz jest lekarzem moich dwóch synków. Zawsze uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, ZWŁASZCZA DO NIEMOWLĄT, zawsze sprawdza wszystko bardzo dokładnie i równie dokładnie wszystko opisuje i tłumaczy rodzicom. Być może autor poprzedniej opinii nie pomyślał, że lekarz (zwłaszcza tak oblegany)też człowiek i też może być po prostu zmęczony lub mieć gorszy dzień ...

lekarz Marek Trzęsicki

Ortopeda, Lekarz sportowy

Długa 1/73
41-300 Dąbrowa Górnicza

Absolutnie nie polecam ortopedy Marka Trzesickiego, podszedł lekceważąco do opuchniętej stopy, stwierdzając, że nie jest to problem ortopedyczny. Właściwy lekarz ortopeda dał skierowanie na USG stawu skokowego, które potwierdziło diagnozę - problem ze ścięgnem w stawie skokowym i płyn w pochewkach otaczających ścięgno. Nie wiem za co w moim przypadku ten lekarz otrzymał zapłatę. Należałoby w takich sytuacjach wyciągać konsekwencje finansowe, może wtedy lekarz wziął by się do pracy!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Violetta Borowicz

Przemysłowa 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Hehe bardzo sympatyczna doktorka, sympatyczna i smieszna. Tak obsłużony ulekarza jeszcze nie byłem;)) polecam
Opinia dodana przez: Paweł G

lekarz Marta Kasprzyk

Dąbrowa Górnicza

Niemiła, niekompetentna osoba. Zdecydowanie nie polecam. Lekarz nie posiada podstawowej wiedzy o wystawiany L4.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Nagli-Kata

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Skibinskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam nikomu tego lekarza. Przed jej gabinetem panuje wieczny bałagan, tzn nikt nie wie kogo jest kolej i trzeba się przepychać żeby dostać się do gabinetu. Podchodzi do pacjentów lekcewarząco robiąc sobie z nich żarty tak przed gabinetem jak i w środku.

dr n. med. Jacek Gawron

Lekarz medycyny pracy, Internista