Lekarz Medycyny Pracy

Mierosławskiego 2
Gdańsk

To wspaniały lekarz kometentna, miła. uprzejma dbająca o pacjenta mająca duzo ciepła dla każdego.
Niech z niej inni lekarze ...

Niech z niej inni lekarze biorą przykład bo taki lekarz to teraz na wagę złota. Sto lat Pani Małgorzato

OSCAR,WIKTOR i wszystkie statuetki świata dla takiego lekarza !!!!

OSCAR,WIKTOR i wszystkie statuetki świata dla takiego lekarza !!!!

Lisowczyków 38b
Kielce

Pani doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, nigdy nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Rogozina 55
Radlin

Lekarz z powołania! Pacjentów traktuje z szacunkiem i uważnie ich wysłuchuje. To jeden z nielicznych lekarzy do którego mam 100% zaufania.

lekarz Wojciech Cader

pl. Wolności 17
Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Składanowska

11 Listopada 3f
Ostrowiec Świętokrzyski

Jesli mialbym wybrac najlepszego lekarza z jakim mialem do czynienia w calym zyciu to z pewnoscia wybor padlby wlasnie na pania doktor. Przede wszystkim podoba mi sie polityka omijania antybiotykow jesli tylko sie da. Brawo

lekarz Ewa Gawryś

Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Dario

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz rodzinny, Lekarz sądowy

Polimed s.c.
Szara 10
Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia

Opinia dodana przez: aleksandra

None
ulica Wojsławicka 9
Chełm

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czas oczekiwania ok. 40 minut. Pani doktor bardzo uprzejma, fachowe podejscie do pacjenta

Opinia dodana przez: Elzbieta Chelm

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie