Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

lekarz Anna Jaros-Urbaniak

Bardzo przyjemna i miła osoba. Polecam wizyte

lekarz Tomasz Kałka

3 Maja 64
Jędrzejów

Bardzo sympatyczny i miły lekarz. Poświęca dużo uwagi swoim pacjentom. Interesuje się ich zdrowiem.

Opinia dodana przez: Andrzej

Wiejska 12
Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Ewa Markowska

Lekarz medycyny pracy

Stalowa 16a

Lekarka bardzo kompetentna, cierpliwa, wynikliwie przeprowadzająca wywiad. Bardzo uprzejma i z poczuciem humoru. Polecam.

Mieczysław Kuzicki

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ

Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor

Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

Bardzo mi pomogła w moich problemach zdrowotnych. Dziś trudno o takiego lekarza

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie komfortowo się czułem ze względu na to, że nawet jeśli ktoś pukał do drzwi lub po prostu chamsko dusił klamkę, to i tak mógł ją sobie pocałować po drugiej stronie, bo Pani doktor dla wygody pacjenta zaklucza drzwi. Kobieta z klasą, kompetentna, tzw. starej daty, bardzo uprzejma, bije od Niej niesłychana dobroć. Na koniec tylko powiedziała rozbrajające: "Przepraszam, że 50 zł, ale to nie ode mnie zależy. Ja bym aż tyle nie brała od studentów" :)

Opinia dodana przez: Michał

mjr. Sucharskiego 11 lok. 14
Augustów

Śmieją się ze Kryśka to tylko lek. med - a to ona właśnie wykryła u mnie astmę na tzw. badaniach profilaktycznych. Jest THE Best Czasami zamęcza rozmową i opowieściami ale ssspoko