Lekarze Lekarz medycyny pracy Gliwice

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Junior - Med" Spółka Partnerska lekarzy Anna Stelmach i Partnerzy
ulica Batorego 14A
44-113 Gliwice

Wspaniały człowiek i lekarz. Duża wiedza , zawsze trafne diagnozy i decyzje co do leczenia. Serdecznie polecam.

lekarz Krzysztof Haładus

Internista, Lekarz medycyny pracy

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Wzorzec LEKARZA. Celowo dużymi literami. Nie mogę inaczej uhonorować PANA DOKTORA. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Ly Yun
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne GlivClinic
pl. Piłsudskiego 6/1A
Gliwice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Beata Strzałkowska

Grottgera 14/8
44-100 Gliwice

Cudowna pani doktor! Pełna wiedzy, ciepła i empatii. Anioł w ludzkiej postaci!!! Serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Karla

lekarz Katarzyna Bąk-Drabik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kozielska 111/24
44-100 Gliwice

Uważam, że pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, poświęca dla pacjentów bardzo dużo czasu. Uważam, że jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Bardzo częsty pacjent

lekarz Jolanta Maksymiuk

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy . Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i bardzo dobrze dobiera leki .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sportowy, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

lekarz Joanna Pawłowska

Przychodnia "ANIMED"
Lipowa 36
44-100 Gliwice

Świetny lekarz. Można przyjść z każdym problemem zdrowotnym. Jako lekarz rodzinny prowadzi mnie już 3-4 lata i jestem w pełni zadowolony z jej usług. Jako pierwsza podjęła kroki gdy zaczynała się u mnie niedoczynność tarczycy i nie tylko. Świetny lekarz. Najlepszy w tej przychodni.
Opinia dodana przez: dyszka

lekarz Roman Kawalski

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Bardzo dobry, kompetenty lekarz w swojej dziedzinie. Jeśli to jest ten sam, który przyjmuje w Przychodni Żerniki w Gliwicach. W badaniu pomaga sobie aparatem USG. Ma skłonność do wchodzenia w kompetencje lekarzy specjalistów, co można odczytywać na plus i na minus. Czasami diagnozy obu lekarzy i ostateczne leczenie różniły się.
Opinia dodana przez: anonim

prof. dr hab. n. med. Marcin Kajdas

Praktyka lekarska
kozielska
Gliwice

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

lekarz Krzysztof Stanek

Internista, Lekarz rodzinny

GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

MK Aesthetic Med Clinic
Zygmunta Starego 27
44-100 Gliwice

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Chtiej-Osika

NZOZ "Przychodnia Falck"
Opla 1
44-121 Gliwice

Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie. Posiada bardzo wysoką kulturę osobistą. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Godny polecenia.

lekarz Anna Raew

Internista, Lekarz medycyny pracy

Gliwice

Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Danuta Hruszka-Lisniewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Bardzo Polecam Panią Doktor. Dziś mnie przyjęła bez rejestracji z pilnym przypadkiem . Konkretna , miła , z poczuciem humoru i przede wszystkim przebadała mnie dokładnie . Jak się ma miłe podejście do lekarza to wtedy lekarz też jest miły . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Zofia Kotok-Sadowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Skandal! Podczas badań okresowych nie wykonuje żadnego badania. Nawet nie mierzy ciśnienia. Za to co chwilę wychodzi kopcić papierochy. Chyba już czas na emeryturę dla pani pseudolekarz.

dr n. med. Hanna Matuszewska-Zbrońska

Lekarz rodzinny, Internista

Mieszka I 13
Gliwice

Doświadczona lekarka , stara się znaleźć metodę wyjścia z choroby nie tylko podając leki. Na wysoki cholesterol zaleciła mi dietę i kontrolne badanie . Efekt był b.dobry obyło się bez statyn.

lekarz Robert Hawranek

Lekarz sądowy

MEDICT
Rolników 190
44-141 Gliwice

Doktor Hawranek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie. Otwartym, cierpliwym i odpowiadającym spokojnie na pytania. Dodatkowo ma pozytywny stosunek do pacjenta szcerze nie rozumiem ludzi którzy piszą takie opinie o Panu doktorze, w gabinecie panuje przyjazna, luźna atmosfera. Moim zdaniem jest specjalistą wysokiej klasy, Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta Szczerze polecam doktora! I dziękuję jeszcze raz za fachowe podejście pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Opinia dodana przez: Dawid

Andrzej Mainka

ulica Wielkiej Niedźwiedzicy 35/12
44-117 Gliwice

Ja bardzo polecam tego lekarza. Byłam pierwszy raz. Moje wrażenia z wizyty są bardzo dobre. Doktor był uprzejmy, bardzo zaangażowany w diagnozę (dość skomplikowaną), wnikliwy i jak widać kompetentny. Zalecił potrzebne badania i uzupełnił leczenie. Wyjaśnił co trzeba. Na pewno będę kontynuować opiekę lekarską u niego.
Opinia dodana przez: Elżbieta