Katowice Lekarz Medycyny Pracy

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Ania

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

Katowice

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

lekarz Agata Caruk

Katowice

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

rewelacja, polecam bardzo mi pomogła oraz mojej starszej mamie i tacie

dr n. med. Violetta Socholik

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Gorąco polecam według mnie najlepszy w Katowicach dokładne badania profesionalne , sympatyczna ta pani potrafi porozumiewać z niesłyszącymi , w porównywaniu z innymi lekarzami u których byłem przez ponad 15 lat oto moja ocena.

Opinia dodana przez: Darek

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Ten człowiek ma wielkie serce i jeszcze większą wiedzę.Po wielu wizytach u różnych " wywołanych " lekarzy z setkami certyfikatów na ścianach , którzy wpędzali mnie coraz głębiej w moją chorobę i eksperymentujących na mnie z nowymi lekami , wreszcie trafiłam do prof.Pierzchały :) Nie wiem co on ma w sobie , jaką dobrą energią On innych zaraża , ale już po pierwszej wizycie czułam się o wiele lepiej.Teraz mogę powiedzieć że żyję i mogę prowadzić normalne życie bez ograniczeń właśnie dzięki temu fantastycznemu człowiekowi . Oby inni lekarze brali przykład z profesora a na pewno wyszłoby to na dobre im i ich pacjentom . Wszystkim ,którym poleciłam pro.Pierzchałę byli tego samego zdania co ja .FANTASTYCZNY LEKARZ!!!!

lekarz Ewa Starzyńska

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Ja natomiast mogę powiedzieć,że trafna diagnoza była natychmiastowa,wkrótce mam wizytę państwowo zobaczymy czy Pani dr będzie równie miła:)

lekarz Michał Smołczyk

Jaworowa 32/2
40-650 Katowice

Byłem u Pana Doktora na badaniach okresowych. Wszystko bez zarzutu. Lekarz rzeczowy, konkretny, kompetentny. Byłem potem jeszcze na wizytach w ramach abonamentu kilkakrotnie. Szczerze polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Mariusz

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Bardzo miła, uśmiechnięta i konkretna lekarka. W porównianiu do niektórych doktorów w innych przychodniach naprawdę bada, interesuje się pacjentem i stara się coś doradzić. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Ja na pewno do niej wrócę. :)

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mirosław Pierzchała

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Drogie panie. To, co czasami pacjentowi wydaje się bezsensowne i niezrozumiałe, np. bardzo szczegółowe badanie, także manualne, może mieć kolosalne znaczenie diagnostyczne. Świadczy zarazem, wraz z rzetelnie przeprowadzonym wywiadem i pokierowaniem pacjenta na dalsze badania o holistycznym podejściu do pacjenta. Doktor Pierzchała ma dużą wiedzę ogólnomedyczną i intuicję i nawet w trudnych do rozpoznania przypadkach tak długo poszukuje przyczyny, aż uda się ją ustalić, nie szczędząc przy tym czasu i uwagi leczonej osobie. Zachowuje się przy tym rzeczowo i taktownie, a jeśli dla którejś z pań np. badanie piersi przez lekarza wydaje się czymś zdrożnym, to ja już zupełnie nie wiem w jakim świecie żyję...

Opinia dodana przez: Jolanta