Filtruj terminy

Lekarz rodzinny, Neonatolog

NZOZ Centrum Fizjoterapii "Ośrodek Zdrowia" w Kruszwicy
Rybacka 20
88-150 Kruszwica

Pani doktor Szeląg jest bardzo dobrym lekarze ,to że mało mówi nie znaczy, że jest złym lekarzem ma po prostu taki styl ale diagnozuje poprawnie .Moje dzieci chodziły do niej wiele lat i to właśnie doktor Szeląg nie raz im pomogła. To jest najlepszy lekarz w przychodni na ul.Rybackiej.Polecam wszystkim rodzicom Panią doktor.

lekarz Mirosława Januchowska-Siuda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grodzka 10
88-150 Kruszwica

Nie polecam. Bylem jej pacjentem jako dziecko. Nie potrafila zdiagnozować co mi jest i przyznac sie do tego, natomiast z ochota testowala na mnie wszelkie antybiotyki. Spieprzyla mi tym uklad odpornościowy na lata w dziecinstwie.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Tomasz Biernat

Lekarz rodzinny

Słoneczna 11
88-153 Kruszwica

Pan doktor Biernat ma opinie lekarza ostatniego kontaktu ,jest lekarzem dla którego pacjent w ogóle się nie liczy ale pieniądze zNFZ ,jak się prosi o zrobienie podstawowych badań to jest tak bezczelny że krzyczy na pacjenta i go obraża. Pan doktor pomylił fach.Nie polecam.

lekarz Teresa Czyżewska

Lekarz medycyny pracy

Al. Niepodległości 38
88-150 Kruszwica

Dramat. Przy pierwszej wizycie pani doktor stwierdziła że idzie zapalić. Przy drugiej nie zostałam nawet osłuchana, przyszłam z powiększonymi węzłami chlonnymi na twarzy, szyi i pod pachami(codziennie dochodził kolejny), bolem w plecach i bakteryjnym katarem. Nawet ich nie obejrzała po czym pani dr stwierdziła, że nie wie co ma mi powiedzieć, dostałam antybiotyk, który nie przyniósł efektu.

lekarz Cezary Przybycień

Internista, Lekarz rodzinny