kup

lekarz Joanna Kupś-Rzepecka

Pediatra

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
Łódź

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam!!! Jedyny, który antybiotyk wypisuje w ostateczności, gdy inne metody już nie działają! Polecam z całą odpowiedzialnością!

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Kupś-Kaczmarek

Lekarz rodzinny

Powstańców Wielkopolskich 1 lok. 3
Opalenica

Świetny lekarz.Kilkanaście lat temu uratowała mi życie. Długo się czeka,ale warto.Każdy jest traktowany indywidualnie, wszystko wytłumaczy. wszystkim polecam

lekarz Jacek Pawełczak

Internista

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
Opole

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.

Opinia dodana przez: ania bogacz

lekarz Grzegorz Kacprzak

Chirurg ogólny

Ostrowskiego 3 lok. 210
Wrocław

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.

Opinia dodana przez: Ola Kuriata

lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

None
ulica Książąt Opolskich 48-50
Opole

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.
Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na ...

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.
Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na wszelki wypadek", zawsze dostępny telefonicznie, nie naciąga na pieniądze. Ufam mu w 100%