Kup

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
Łódź

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam!!! Jedyny, który antybiotyk wypisuje w ostateczności, gdy inne metody już nie działają! Polecam z całą odpowiedzialnością!

Opinia dodana przez: Joanna

Powstańców Wielkopolskich 1 lok. 3
Opalenica

Świetny lekarz.Kilkanaście lat temu uratowała mi życie. Długo się czeka,ale warto.Każdy jest traktowany indywidualnie, wszystko wytłumaczy. wszystkim polecam

Szpital Wojewódzki w Opolu
ul. Katowicka 64
Opole

polecam doktora sumienny wytłumaczy wszystko wypisze receptę i solidny lekarz znający potrzebe pacjeta.

Opinia dodana przez: ania bogacz

Ostrowskiego 3 lok. 210
Wrocław

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.

Opinia dodana przez: Ola Kuriata

None
ulica Książąt Opolskich 48-50
Opole

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy. POLECAM wszystkim rodzicom. Nie eksperymentuje na dziecku, tylko stawia trafną diagnozę i leczy, niekoniecznie antybiotykami.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Reumatologicznych z siedziba w Kup
Karola Miarki 14
Kup

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno - Reumatologicznych z siedzibą w Kup
ulica Karola Miarki 14
Kup

Ośrodek rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej pw.Św. Rafała Archanioła
ulica Zielona 23
Rusinowice