Lekarz Medycyny Pracy Łódź

lekarz Małgorzata Woźniacka

Centrum Medicover Pomorska - Łódź
ul. Pomorska 106
Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bogdan Łopaciński

Głogowa 17A

Polecam pana doktora.

Polecam pana doktora.
Dzięki jego fachowej pomocy szybko trafiłam do szpitala, który w tym przypadku okazał się niezbędny, również po szpitalu byłam pod jego opieką i szybko doszłąm do siebie. rzeczowy, konkretny i zaangażowany.

Opinia dodana przez: Maria

Kardiolog, Lekarz medycyny pracy

dr Lik Clinic - centrum zdrowia i estetyki
ul. Rewolucji 1905r 52
Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotrek

Gotycka 3
Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Łódź

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo miła i kompleksowo się mną zajęła. Szczerze i bezinteresownie polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Medical Magnus Clinic