Łódź Lekarz Medycyny Pracy

Wolny termin: 29 Sty o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86

lekarz Bogdan Łopaciński

Głogowa 17A
Łódź

Super lekarz oby więcej takich. Troskliwy pamiętaliwy, super człowiek jeszcze nie spotkalam tak oddanego swojej pasji lekarza

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Małgorzata Woźniacka

Centrum Medicover Pomorska - Łódź
ul. Pomorska 106
Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.

Opinia dodana przez: Marek

Kardiolog, Lekarz medycyny pracy

dr Lik Clinic - centrum zdrowia i estetyki
ul. Rewolucji 1905r 52
Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotrek

Gotycka 3
Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Wojciech Kowalski

Epidemiolog, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Łódź

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo miła i kompleksowo się mną zajęła. Szczerze i bezinteresownie polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Medical Magnus Clinic