Lubuskie Lekarz Medycyny Pracy

Mieczysław Kuzicki

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ

66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor

Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Jerzy Baranowski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny pracy

Nowy Dwór 1
42-286 Koszęcin

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, bardzo dobrze potrafi dobrać lek. Kiedy straciłem głos przez zapalenie krtani i inny lekarz podawał mi kolejne dwa antybiotyki (bez poprawy) pan doktor w 5 dni mnie wyleczył dobierając odpowiedni lek. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Anonim Anonim

Gabinet Lekarski

65-072 Zielona Góra

Opinia do prawa jazdy: kompetentnie, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i atmosfery z zeszłej epoki (aluzja do WOMPu). Polecam!

Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Jolanta Kolano

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Moniuszki 12 lok. 2
66-600 Krosno Odrzańskie

Bardzo miła Pani. Można się czuć swobodnie. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Polecam

lekarz Bogdan Wszołek

jest zajebiscie
cfddfhgdfhgdfhdfhrgfjhtujyu65reuy6uujtuj

Działkowców 4
66-440 Skwierzyna

Bardzo sympatyczna Pani doktor, która sama wychodzi z inicjatywą badań, a nie czeka, aż pacjent sam się zdiagnozuje.

lekarz Eugeniusz Grablunas

Internista, Lekarz medycyny pracy

1 Maja 6
69-100 Słubice

KOLEJKI KOLEJKI JESZCZE RAZ KOLEJKI!!! :[

KOLEJKI KOLEJKI JESZCZE RAZ KOLEJKI!!! :[

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

Przesympatyczny doktor, śmiało polecam. Ciężko się dostać do Pana doktora.

Grażyna Kozioł-Szablowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Gabinet lekarski

67-400 Wschowa

Pani Doktor Grażyna Kozioł-Szablowska jak dla mnie jest lekarzem godnym polecenia. Uprzejmość i autentyczna troska o pacjenta, w połączeniu z wiedzą i kompetencją, która przebija z ogólnej postawy w gabinecie i poza nim, świadczy o profesjonalnym i kompleksowym podejściu do zawodu.

Opinia dodana przez: Makjus

lekarz Cecylia Dawidowicz

Internista, Lekarz rodzinny

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Przepisała nie te leki co trzeba i w dodatku bardzo drogie, nieskuteczne. Nie wytłumaczyła dlaczego nie chce mi przepisać tych leków które stosowałem wcześniej. Męczyłem się kilka dni przez brak dialogu lekarz-pacjent.

Opinia dodana przez: tomasz