Mosty

Stomatolog Kraków lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Doktor Turlej jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Nazywam ją moją panią doktor od spraw beznadziejnych ;) trafiłam do doktor Turlej z zaawansowaną martwicą miazgi, ogromna cierpliwość i niezwykłe miłe podejście, które mnie spotkało, a przy tym fachowa pomoc sprawiło, że nie wybieram się już do żadnych innych dentystów, zostanę przy dr Turlej :)

Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Chirurg stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Doktor jest konkretny i rzeczowy. Całość leczenia zgodnie z wcześniejszym planem. Polecam.

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 23 Maj o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Chirurg szczękowo twarzowy Katowice lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Opinia dodana przez: Robi

Instytut stomatologii i dermatologii Ruczaj Clinic
Bułgarska 15/U2
Kraków

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Zajął się całościowo wszystkimi problemami, tak więc nie musiałem latać od lekarza do lekarza. Najbardziej jestem zadowolony chyba z implantów bo nie sądziłem że to może wyglądać tak naturalnie.

Opinia dodana przez: Przemysław

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta