Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Mszana Dolna

lekarz Ryszard Najbarowski

Księcia Poniatowskiego 36
Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

Żwirki i Wigury 11
Skawina

Bardzo rzetelny lekarz. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze a Pani doktor jest wartym polecenia fachowcem.

lekarz Halina Goszcz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
Kraków

Bardzo kompetenta kobieta ta zca ordynatora dokladna w badaniu dociekliwa z choroami schorzeniami duzo pytan szybko konkretnie pozatym zawsze usmiechnieta dyskretna szkoda ze na takim oddziale jak toksykologia i ze takie osoby dodaja opinie ale taka jak mama

Opinia dodana przez: Maciej

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80
Kraków

Świetny lekarz! Znakomite podejście do pacjenta, wiele cennych rad i motywacji. Dokładne badanie, objaśnienie przyczyn i skutków choroby. Polecam!

Opinia dodana przez: Dawid

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
Kraków

Fantastyczna Pani doktor. Wysokie kompetencje, świetne podejście do pacjenta, serdeczność i cierpliwość w tłumaczeniu problemu. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Komnata-Gajda

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

None
Piłsudskiego 6
Lesko

Najlepszy ginekolog w całym Krakowie !!! Pani Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, bardzo kompetentna i rzeczowa, miła i sympatyczna, bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, poświeca tyle czasu ile jest potrzeba, bez wzgledu na kolejke pod gabinetem.LEKARZ GODNY POLECENIA !!! Przyjmuje w Krakowie na ul. Bosaków 11, w gabinecie prywatnym FEMINA, ceny bardzo przystepne jak na Krakow.

Opinia dodana przez: Anna

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz rodzinny

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

Lotnicza 3

Wspaniała Kobieta.
Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy.
Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo.
Zdecydowanie polecam.

Frytas. ...

Wspaniała Kobieta.
Uczyniła dla mnie wiele dobrego- więcej takich lekarzy.
Traktuje człowieka podmiotowo, nie przedmiotowo.
Zdecydowanie polecam.

Frytas. Nowy Sącz.

lek. med. Joanna Partyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Wadowicka 12
Kraków

Pani Doktor to wspaniały fachowiec i dobry człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, bardzo miła i serdeczna. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Krysia

Centrum Medyczne iMed24
ul. prof. Michała Życzkowskiego 29
Kraków

Pani Monika Mazur bardzo mi pomogła jestem wdzieczny za to ,że pomogła mi w chorobie. Bardzo polecam . Pomoże wam.