Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Lekarz medycyny pracy Niemodlin

lekarz Urszula Stanclik

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin

Już parę dobrych lat leczę się u Pani doktor.Zna się na rzeczy,jest miła i dokładnie wysłucha pacjenta z jakim problemem przyszedł.Polecam ją z całego serca 🙂
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Adamczyk

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin

Obcesowe traktowanie pacjentów. Zero empatii, zero kultury. Odmówił przyjęcia mimo braku zapisów zasłaniając się "indywidualnymi zapisami" poza recepcją przychodni. Stracony czas na wizytę i dojazd. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Janina Tęcza-Jagieła

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BORMED"
Wojska Polskiego 5
49-100 Niemodlin

Witajcie. Pani Jagieła juz czas nadszedł by odeszła na emeryturę.Jest lekarzem który dobra materialne stawia wyżej niż zdrowie pacjenta.Będac z córką u niej na wizycie z ogromna łaską nas przyjeła fakt że nie byliśmy z niemodlina ale obowiązkiem lekarza jes by udzielał pomocy gdy jest ona potrzebna,a Pani doktor z fochem i oczywiśćie z odpowiednim komentarzem pobierznie mi dziecko zbadała,po prostu masakra.Ostatnio moja bratowa udała się do nie z wizyta ...

lekarz Janina Soczyńska

Lekarz medycyny pracy