Lekarz Medycyny Pracy Nysa

Teresa Kasicz

Lekarz medycyny pracy

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie

Nysa

Miła obsługa,zawsze trafne diagnozy,skuteczne leczenie,tłumaczenie choroby i leczenie w sposób dostępny dla laika,zawsze uśmiechnięta-szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Zofia Kałwelis-Zaleska

Internista, Lekarz medycyny pracy

marsz. Piłsudskiego 55
Nysa

Bez problemu tylko bardzo dluga kolejka do lekarza proponuje przyjsc 2 godzinny wczesniej pozdrawiam

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "SPÓŁDZIELNIA" s.c.
Moniuszki 6/2u
Nysa

Witam ! Moja wizyta u tego Lekarza przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze .Lekarz zrobił na mnie duże wrażenie swą uprzejmością i inteligencja co nie zawsze możemy dostrzec w innych gabinetach lekarskich! potrafił doradzić odpowiadał na każde pytanie nie sprawiał osoby zarozumiałej czy nie uprzejmej wręcz przeciwnie potrafi żartować i uśmiechać się..Co wpłynęło że wizyta stała się mniej krepującą .I tak powinno być w każdym gabinecie lekarskim..Nie rozumiem wcześniejszych wpisów "" Myślę że dziś ludziom przeszkadza nawet uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Jak Najbardziej Polecam Lekarza pozdrawiam :)

None
Grodkowska 9