Lekarze Lekarz medycyny pracy Opole

lekarz Kazimierz Karpowicz

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcjanna Lotko

Pomoc Doraźna
Walerego Wróblewskiego 46
45-759 Opole

Wspaniały lekarz! Rzadko spotyka się lekarza który łączy kompetencje i wiedzę ze zwykłą ludzką życzliwością. Poświęca dużo czasu pacjentowi uważnie słuchając co ma do powiedzenia. Bardzo się stara pomagać każdemu, natychmiast podejmuje decyzje i chce jak najlepiej dla chorego. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Marzena Zasańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Marzenka! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nie wiedziałam jak się z Tobą skontaktować więc próbuje tu:) Mój tel +46705417606 Napisz koniecznie! Aśka, koleżanka z akademika
Opinia dodana przez: Joanna Żelaznowska Woźniak

mgr Ewa Król

Przychodnia NZOZ "ZWM-Malinka" w Opolu
Szarych Szeregów 72
45-285 Opole

Myślałam, że tak wspaniali, profesjonalni, pełni zaangażowania lekarze to są tylko w szpitalu w "Leśnej Górze". Bardzo kulturalna, miła, naprawdę przejmująca się pacjentem Pani Doktor. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krzysztof Tomsza

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Grota Roweckiego 11E/6
45-256 Opole

Wyjątkowo kompetenty lekarz. Pełen empatii i zrozumienia. Potraktował mojego dziadka z pełnym szacunkiem i poświęcił nam na wyjaśnienia sporo swojego czasu!!!! Szczerze polecam i serdecznie dziękuję!!!

lekarz Grzegorz Zasański

ulica Stokrotek 24/2
45-219 Opole

Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentom, potrafi prostym językiem objaśnić pacjentowi dany problem oraz udzielić trafnych wskazówek. Polecam Pana Doktora.

lekarz Małgorzata Domańska

Reymonta 3
99-150 Opole

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

Bożena Kubik

skautów Opolskich
45-286 Opole

Na temat Pani Doktor nie trzeba się szczególnie rozpisywać - wielometrowe kolejki pacjentów mówią wszystko. Jakkolwiek dostać się do Pani Doktor jest bardzo trudno, to bez wątpienia warto spróbować. Jest to profesjonalistka w każdym calu, a jej wiedza jest naprawdę ogromna. Do tego jest niezwykle ciepłą, pełną zrozumienia i piękną kobietą :)

lekarz Ryszard Jasiński

45-005 Opole

Wspaniały Lekarz, życzliwe, ciepłe podejście, ważne zwłaszcza w czasie pandemii, tylko 1 teleporada. Wszechstronne wstępne diagnozy i leczenie, skierowania do 5 Specjalistów. Należą się podziękowania, szkoda, że już nie w Przychodni na Waryńskiego.

lekarz Krzysztof Lotko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

To wyjątkowo kompetentny i zaangażowany lekarz, a także bardzo miły człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, zrozumieć jego problemy oraz autentycznie stara się pacjentowi doradzić i pomóc, kierując na niezbędne badania lub do lekarza specjalisty. zawsze ma czas i chęć do niesienia pomocy. Wyróżnia się pośród lekarzy, z którymi miałem do czynienia.
Bardzo dobry, wnikliwy lekarz. Nie ignoruje pacjentów, nie bagatelizuje problemów, ale sprawdza dokładnie wszystkie możliwości. Doradza w wyborze tanich leków. Polecam bardzo

lekarz Gerard Gospodarek

45-005 Opole

Lekarz niepunktualny, spóźnia się godzinę na wizytę. Niemiły i zarozumialy. Wiecznie zabiegany.Bardzo nie polecam!!
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Barbara Kimak

Lekarz medycyny pracy, Internista

ZUS
Opole

Bardzo dobry i przyjazny lekarz. Dobry kontakt z pacjetem, jasna i trafna diagnoza, właściwy dobór lekarstw.

lekarz Anna Buczek

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Opole

Niestety lekarz z tej Pani bardzo kiepski i jako człowiek też zupełnie bez empatii. Diagnosta najgorszy z jakim miałam do czynienia. Wydaje mi się, że tylko ze względu na współudział w spółce Polimed jest również na etacie lekarskim. Generalnie przychodnia ta schodzi na psy. Najczęściej lekarze tam są nieprzychylni do kierowania na badania a już szczególnie gdy chcesz je zrobić w ramach profilaktyki. No cóż taka ich polityka, zawsze wychodzi ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krzysztof Dyzia

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Dambonia Alojzego 159-161/76
45-861 Opole

"Jeżeli nie ma zagrożenia życia to proszę odejść nic panu nie dolega". Zdanie (w podobnym brzmieniu), które usłyszałem jako osoba poszkodowana podczas wypadku drogowego. Finalnie ze strony tego Pana nie została udzielona żadna pomoc, pomimo bólu w okolicach kolan (o którym informowałem). Brak jakiegokolwiek czynnika ludzkiego, empatii oraz chęci niesienia pomocy. Życzę wszystkim poszkodowanym żeby nie spotkali na swojej drodze tego lekarza. Dla waszego dobra, zdrowia, życia.
Opinia dodana przez: Paweł

Małgorzata Stolarczyk

Opole

Najgorsza lekarka na jaką trafiłam w życiu. Niemiła, nieuprzejma, niepomocna, chyba zapomniała już dawno co to empatia lub nigdy jej nie miała. To przykre, że tacy ludzie leczą…
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Mazalon-Kumala

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Boże chroń nas przed takimi lekarzami....w życiu nawet psa bym do niej nie wysłała brak kompetencji, empatii. W dodatku pani "doktor" pozwalała sobie na wyrażanie swoich poglądów jakby miało to pomóc w badaniach....jak i tak nic się nie dowiedziałam bo pani doktor stwierdziła że nic nie może i tak zrobić bo nie ma innego lekarza z którym mogłaby się skonsultować...buhahah To w takim wypadku po co prywatny gabinet i taka ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Baran

45-005 Opole

Nie polecam, Pani doktor przepisała mi antybiotyk nie na moje schorzenie. Nie slucha pacjenta. Cale szczescie poszłam do innego lekarza na konsultacje kiedy po 3 dniach nie było żadnej poprawy a wręcz było gorzej. Ostrzegano mnie, ale sądziłam że lekarz to przecież lekarz. Myliłam się. Trzeba było posłuchać znajomych którzy mieli podobne doświadczenia z tą właśnie Panią doktor i poczekać na wizytę u kogoś innego. Stracony czas i stracone pieniądze. ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Adam Werra