Lekarze Lekarz medycyny pracy Pabianice

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Center
Ul. Piłsudskiego 6
Pabianice

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Miłosz Klimecki

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Rychlik

FALC Medycyna Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 39
95-200 Pabianice

Pan Doktor jest uważny, pracowity, bardzo opanowany, potrafi złagodzić strach pacjenta. Jego wyjaśnienia o stanie badanej osoby są rozbudowane. Wzbudza zaufanie i sympatię.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Ławniczak

Falck Medcyna sp z o.o.
39A
95-200 Pabianice

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

lekarz Jacek Nowakowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

95-200 Pabianice

Cudowny Człowiek i wspaniały lekarz. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Ogromnie dziękuję Pani Doktorowi za profesjonalizm i empatię.Obym zawsze na swojej drodze spotykała takich lekarzy jak Pan Doktor Jacek Nowakowski Z ogromnym uznaniem pacjentka Ewa Porzycka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

95-200 Pabianice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Agnieszka Brzdąk

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarska- wizyty domowe dorośli i dzieci
Pabianice

Młoda, ale rzetelna lekarka. Trafiłam do niej przypadkowo podczas urlopu mojego lekarza rodzinnego. Wypisała receptę na antybiotyk, ale z zastrzeżeniem by ją wykupić "gdy nie przejdzie". Ponieważ antybiotyk mógłby pogorszyć osłabiając organizm przy walce z wirusem. Przeszło. Antybiotyk okazał się zbędny. Takich lekarzy nam trzeba.
Opinia dodana przez: dagprzyb

lekarz Anita Wielgus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Leczę się u pani doktor kilka lat i wszystkim życzę tak kompetentnej, a jednocześnie uprzejmej opieki medycznej.

lekarz Jolanta Maciaczyk-Kubiak

Warszawska 63 lok. 2
95-200 Pabianice

Bardzo dobry i pomocny lekarz.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

lekarz Mariola Lukas

Laryngolog, Lekarz rodzinny

Warszawska 63 lok. 2
95-200 Pabianice

Bardzo niemiła, nieuprzejma lekarka, nie przyjęła mnie z okropnym bólem ucha, jak się później okazało, nie pozwoliła mi nawet dojść do słowa. Stanowczo nie polecam.

lekarz Krzysztof Motor

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

FALC Medycyna Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 39
95-200 Pabianice

Podczas wizyty na sor bylam szybko zaopatrzona. Pan doktor mimo wielu obowiązków byl mily uprzejmy i kontaktowy zainteresowany pacjentem również szybko wypełnił wypis z oddziału polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Podkościelny

95-200 Pabianice

Po przyjściu z dość niewielka zabrudzona rana zostałem poinformowany, że nie powinienem zajmować czasu SORu. Jedyne otwarte miejsce po godzinie 19stej, gdzie się udałem. Obawiałem się o zakażenie. Pan doktor na korytarzu szybko powiedział, żeby nie zawracał głowy takimi sprawami. Nie poczułem się dobrze poinformowany o dalszym postępowaniu ani o tym czy ewentualnie coś może mi się zdarzyć. Nie polecam, na SOR Kopernik jak widać tylko z wielkimi problemami.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Konrad Witkowski

Lekarz rodzinny

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Ja w temacie kultury osobistej Pana Doktora. Spóźnił się 45 minut do poradni, gdzie miał zapisanego pacjenta po pacjencie i ani nie mruknął "Dzień dobry" ani "Przepraszam za spóźnienie", co w przypadku wizyt komercyjnych jest dla mnie niedopuszczalne. Nie licząc się, że czekam prawie godzinę z dzieckiem, które powinno być już w szkole, Pan Doktor jako pierwszą przyjął... znajomą spoza kolejki! Jestem oburzona takim standardem przyjmowania pacjentów. Straciłam czas i ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Miągowski

Bugaj 70/40
95-200 Pabianice

Omijać szerokim łukiem, ta osoba kompletnie nie nadaje się na lekarza. Człowiek idzie z nadzieją na uzyskanie pomocy a otrzymuje jedynie obelgi bez powodu. Co więcej, mimo złego stanu zdrowia i złych wyników, nie chce zlecić podstawowych badań oraz dać skierowania do specjalisty, a stara się jedynie aby jak najszybciej wyprosić z gabinetu i mieć z głowy. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Joanna Górzyńska

Kwiatowa 9
95-200 Pabianice

Pani "doktor" najwidoczniej pomyliła zawody, ponieważ doktorem z powołania to ona nie jest. Przychodząc po skierowanie na badanie krwi odpowiedziała " moment moment moment moment ....TO NIE JEST SKLEP SPOŻYWCZY, DO KTÓREGO SIĘ WCHODZI PO KILO CUKRU" - pomijając fakt, że właśnie tym zdaniem pogardziła ludźmi pracującymi w tymże sklepie. Obawiam się że Pani doktor niestety ma mniej kultury i empatii w sobie niż ludzie w spożywczaku. Po chwili stwierdziła, ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Monika Garczyńska-Miller

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Nie polecam. Byliśmy u niej zaszczepić syna (do naszej lekarki trzeba było długo czekać, ta miała najszybszy wolny termin). Zbadała dziecko, stwierdziła, że ma zaczerwienione gardło, do karty wpisała zapalenie gardła i dziecka nie zaszczepiła. Przepisała lekarstwa, które kosztowały prawie 100zł. Dziecko nie wyglądało na chore i nic mu nie dolegało, więc poszliśmy skonsultować się do drugiego lekarza, który po zbadaniu powiedział,że syn jest zdrowy i absolutnie nie ma czerwonego ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Iwona Czachla-Głowacka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

95-200 Pabianice

masakra...nie lekarz ...totalny brak zrozumienia i podejścia do pacjenta...może niech pani dr pójdzie leczyc puste łóżka.. im może nie zaszkodzi... zdenerwowana, że musi pracować, bo chyba pora na spanie była...starszą osobę potraktowała jak ....

lekarz Elwira Krystkowiak-Sarzyniec

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

lekarz Bogumił Urbaniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

lekarz Andrzej Kleinert

Lekarz medycyny ratunkowej

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68