Filtruj terminy

Lekarze Lekarz medycyny pracy Polkowice

lekarz Leszek Szklarz

Internista, Lekarz rodzinny

59-101 Polkowice

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

59-101 Polkowice

Najlepszy fachowiec W Polkowickiej przychodni. Leczę się U niego od 1980 roku. Zastępuje wszystkich specjalistów. Zawsze znajduje lepsze i tańsze zamienniki leków wystawiane przez niby specjalistów. Niby Fachowcy zawsze się z tym zgadzają -Twierdząc, że dobry wybór
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Małgorzata Paluch

Pulmonolog, Lekarz med. paliatywnej

59-101 Polkowice

W przypadku medycyny paliatywnej absolutnie nie polecam Pani doktor. Pomimo uprzejmości i możliwości wytłumaczenia, brakuje jej kompetencji. Osoba, która sugeruje się własnymi przeświadczeniami, a nie wynikami badań - czyli faktami, w moim przekonaniu nie powinna być na takim stanowisku. Przestrzegam przed oddziałem paliatywnym na ul. Bema w Lubiniu. Dostosowywanie morfiny jednak nie powinno mieć miejsca w Hospicjum przy Pani doktor M. Paluch.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Wioletta Cieślik-Sadowska

Lekarz rodzinny

59-101 Polkowice

Kilka lat temu, od znajomych, których leczyła i nadal leczy Pani Doktor słyszałam dobre opinie o tym lekarzu. Skorzystałam z tej wiedzy i podjęłam leczenie pod „kierunkiem” Pani Doktor. Nie żałuję tego wyboru. Wizyty przebiegają zawsze w życzliwej atmosferze. Lekarz empatyczny. Pani Doktor zawsze wysłucha, spokojnie i rzeczowo wyjaśni gdzie jest problem a następnie poradzi. Wszystko z profesjonalnym zaangażowaniem. Pani Doktor sprawia, że czuję się bezpieczna w procesie leczenia. Leczona ...
Opinia dodana przez: Iwona W.