Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Radomyśl Wielki

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

ul. Długa 10A
28-200 Staszów

Polecam
Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
Bardzo miła Pani doktor.

Polecam
Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
Bardzo miła Pani doktor.

lekarz Maria Białek

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Medycyny Pracy

Mielec

Chyba najlepszy lekarz w okolicach mielca. Bardzo miła i uprzejma Pani, co jest rzadkością u miejscowych "specjalistów'.

Opinia dodana przez: Monika

Tarnów

Pan doktor nie dość że przemiły i bardzo sympatyczny to chętnie doradza jakie badania należy wykonać. Poza tym słucha a nie tylko mówi. Konsultuje z pacjentem metodę leczenia, zalecane leki i sposoby ich zażywania. Jednym słowem Dusza człowiek.

lekarz Janusz Swarowski

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Zdecydowanie polecam ! Lekarz godny zaufania, bardzo skrupulatny, dzięki czemu jego diagnozy są bardzo celne. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Stanisław Petlic

Internista, Lekarz sądowy

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie

Opinia dodana przez: petlic123 pet123

lekarz Krzysztof Nachel

nMedica
Polskiego Czerwonego Krzyża 26
33-100 Tarnów

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr to wiem,że coś zaradzi i będzie lepiej. Jest obleganym lekarzem więc, samo za siebie mówi ,że warty uwagi.

lekarz Józef Wojnar

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Sadowa 29
33-100 Tarnów

Do dzisiaj jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Doktora, który bezblędnie rozpoznał u mnie chorobę i skierował mnie tam, gdzie trzeba. Nawet lekarze, do których później trafiłem byli pod wrażeniem Jego kompetencji, że nawet specjaliści z ich dziedziny mają problemy z trafną diagnozą, a co tylko potwierdziły dodatkowe badania. Dzięki Doktorowi teraz cieszę zdrowiem i korzystam rozsądniej z życia. I nie zgadzam się z moim przedmówcą, że każdy lekarz musi kojarzyć ze słuchawkami, czy szpatułkami. Niektórzy bez tego słyszą lub widzą, co w człowieku się dzieje, ale do tego potrzeba wiedzy i doświadczenia...

Opinia dodana przez: Piotr

Busko-Zdrój

Ludzie!! Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza! Jest na tyle bezczelny, że przy pacjencie odpala sobie papierosa! W ogóle nie ma szacunku dla pacjenta!

lekarz Anna Pszeniczna

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Krakowska 5
39-100 Ropczyce

Nie będę się powtarzać, więc podpinam się pod komentarz przedmówcy.
Nie polecam tej Pani, minęła się z powołaniem, na pewno lekarzem jej nazwać nie można!!!!

Nie będę się powtarzać, więc podpinam się pod komentarz przedmówcy.

lekarz Urszula Budak-Niedojadło

Gabinet Masażu i Fizykoterapii