Szczecin Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

lekarz Zbigniew Dynowski

Krzemienna 42b
Szczecin

Wspaniały lekarz, z powołania, bardzo trafnie stawia diagnozy. Dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, Leczy duszę i ciało. Polecam

Opinia dodana przez: ZOSIA

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

A ja się kompletnie nie zgodzę. Od lat leczę u Pani Doktor nadciśnienie i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Najwyraźniej powyższy pan miał problem, który dobrze by było sobie uświadomić, zwłaszcza jeśli diagnozuje go tak kompetentny lekarz z wieloletnią praktyką.

Nowoleśna 24
71-219 Szczecin

Wieloletnia praktyka lekarska więc kompetencje bardzo duże.... uprzejmość i życzliwość godna fachowca w tej dziedzinie. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: piotr

dr n. med. Renata Dadej

Kormoranów 22
71-696 Szczecin

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy,z lekceważącym stosunkiem do pacjenta i jego choroby. Brak podstawowej wiedzy medycznej- stanowczo odradzam!!!

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Zupełnie zgadzam się z opiniami autorów komentarzy, nic dodać nic ująć. Szkoda zdrowia i czasu na wizyty w gabinecie Tej Pani, Na szczęscie w dzisiejszych czasach można zrezygnować z takiego lekarza, który nie pomaga a wręcz przeciwnie.
Szczególny nacisk na ...

Szczególny nacisk na nieuprzejmość i brak empatii.

lekarz Maria Kołecka

Jagiellońska 34a lok. 2