Lekarze Lekarz medycyny pracy Tychy

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

Adam Pawlik

NZOZ Przychodnia nr 4
Tychy

Prawdziwe powołanie, życzliwość, troskliwość, uprzejmość, ogromna wiedza, EMPATIA, to tylko telegraficzny skrót zalet Pana Doktora... Lekarz w stu procentach godny polecenia.
Opinia dodana przez: Wiola

dr Olimpia Jagodzińska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "San-Med" Sp. z o.o.
Biblioteczna 17
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy jednak zawsze konsultowane i przebadane. Wyczerpujące i wszechstronne informacje dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Magdalena Ignacy

43-100 Tychy

Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pani Doktor. Wszystkie objawy choroby oraz jej przebieg zostały wytłumaczone, zaproponowana terapia szybko postawiła mnie na nogi. Zdecydowanie lolecam!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Lucyna Myalska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "helpmed" ZPChr. im. dr. med. Tadeusza Boczonia
ulica Towarowa 1
43-100 Tychy

Pani Doktor jest dla mnie wzorcem lekarza. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, kieruje do specjalistów i jest bardzo sympatyczna :) Poza tym ma aż trzy specjalizacje, zna się na rzeczy.

lekarz Piotr Hasiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Lekarz którego można sobie tylko wymarzyć. Ufam doktorowi bezgranicznie. Cudowny, empatyczny i oddany człowiek o wysokiej kulturze osobistej,wiedzy i ogromnym sercu dla pacjenta.. Z całego serca polecam pana doktora bo zasługuje na najwyższe uznanie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Romana Piasecka-Wiącek

Hierowskiego 33 lok. 148

R$Omana Piasecka- Wiacek jest odpowiedzialnym i powaznym lekarzem. Leszek Zyla

lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda

43-100 Tychy

22 lata temu w wieku 14 lat, przewróciłam się na rowerze i trafiłam niestety do złych specjalistów. Skręcenie stawu kolanowego-zerwanie więzadła krzyżowego, więzadła pobocznego, uszkodzenie łąkotki. Po 6 operacjach po których moje kolano było zmasakrowane, dostałam zapis w dokumentacji „inwalidztwo utrwalone”. Dramat. W 2005 roku polecono nam Pana Doktora Smolika. Tu się pojawia cud! Pan Doktor patrząc na moją sytuację wykazuje się ogromną dozą empatii i wiedzy, znajduje rozwiązanie, szczegółowo ...
Opinia dodana przez: Parandzem

lekarz Adam Sikora

Lekarz konsultant ZUS, Neurolog

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Potwierdzam!!!...Dr. Adam Sikora,to lekarz z powołania,skromny ,życzliwy;po prostu; CZŁOWIEK- tego się nie nabywa,z tym się rodzimy!Szanuje każdego,nie wywyższa się ,nie udaje,że jest kimś lepszym...bo ma tytuł lekarza-większość, to żałosne buce!...Ten facet chyba jest z innej planety,bo zdaje sobie sprawę,że to praca - służba,nikomu nie robi łaski, na tym polega jego zawód i tak ma być.Na tych ,którzy nie stosują się do powyższych zasad, nie ma bata,nie ma kto im przypomnieć ...

lekarz Małgorzata Grabowska

ulica Husarii Polskiej 28a/3
43-100 Tychy

Brak zainteresowania pacjentem. Brak jakichkolwiek badań przed wystawieniem recepty na antybiotyk. Może pani doktor prywatnie staranniej podchodzi do pacjenta. W moim skromnym doświadczenia z lekarzami to Pani doktor wypadła bardzo źle.

lekarz Barbara Spot

Lekarz rodzinny, Internista

Hutnicza 121
43-100 Tychy

Nie mogę złego słowa powiedzieć. W tych czasach rzadko się zdarza, że lekarz ma czas dla pacjenta. Diagnozy trafne, leki właściwe a nie drogie nowości.

lekarz Ewa Tomaszewska-Kryk

Rękodzielnicza 21
43-100 Tychy

Pani dr Tomaszewska jest lekarzem z ogromną wiedzą. Przy odpowiednio dobranej diecie oraz lekach w końcu pożegnaliśmy się z nawracającym średnio co 2 miesiące kaszlem u córki. Pomogła nam też w wielu innych przypadkach. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Michał Smołczyk

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz miałam tak wnikliwie przeprowadzone badanie okresowe, a poza badaniem Pan doktor poświecił jeszcze chwilę na konsultacje medyczne. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Po takich badaniach mogę mogę mieć pewność, że jestem faktycznie zdolna do pracy. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aneta Korczak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
43-100 Tychy

Mega sympatyczna pani doktor, wszystko dokładnie opowiedziała , doradziła co dalej. Na każde zadane pytanie dostałam wyczerpujaca odpowiedz.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Halina Szczęsna-Siwińska

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Bardzo miła, dostępna lekarka, życzliwa , poświęca pacjentowi dużo czasu ale..Mimo lat leczenia nie widzę poprawy, nie objaśnia pacjentowi istoty dolegliwości a leczenie mimo upływu lat i braku poprawy, stosuje niezmiennie takie samo.

Jolanta Langer-Kużel

Vita Med Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Tychy

Nie polecam. Pani doktor jest nieuprzejma, niechętna do wydawania skierowań, trzeba się o wszystko prosić wielokrotnie. Po czasie okazało się, że kartoteka była prowadzona niedbale, nie ma wzmianek o starszych wynikach, które trzeba było mieć na oku. Na wieść o diagnozie nowotworu u mamy Pani doktor stwierdziła jedynie, że u niej w rodzinie na ten rodzaj nowotworu zmarły 3 osoby. Bardzo pokrzepiające. Na dodatek Pani doktor miała pretensje, że udaliśmy ...

lekarz Grażyna Szczepanek

43-100 Tychy

Najlepsza lekarka jaka było mi poznać. Bardzo dobry człowiek. Wiele mi i mężowi pomogła. Zawsze mogę liczyć na Panią doktor.Polecam
Opinia dodana przez: Bernadeta

lekarz Grażyna Stolorz

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Bardzo miła pani doktor. Kompleksowo objaśniła wszystkie wątpliwości i doradziła, co mam zrobić, żeby uzyskać stopień niepełnosprawności.
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Ewa Fidyk

Narcyzów 24
43-210 Tychy

Totalna znieczulica. Wywiad nieprzeprowadzony, niewyjaśniona choroba ani nieopisane rozpoznanie złego samopoczucia.

lekarz Sylwia Koczar Markowska

Tychy

Pani Doktor już dawno nie powinna pracować. Naraża ludzi na niebezpieczeństwo, nie wiem jakim sposobem ktoś taki może pracować w tak odpowiedzialnej pracy. Pani nie widzi na oczy, pomiar ciśnienia to jest jeden wielki żart, trzeba takie coś zobaczyć na oczy bo nie da się słowami tego opisać. Komputer 1 cm od oczu, pani do tego dosyć nieuprzejma. Nie wie co ma leczyć, jak ma leczyć. „Nie wiem co pani ...
Opinia dodana przez: Natalia