Lekarz Medycyny Pracy Zgorzelec

lekarz Robert Liszka

Bohaterów Getta 15 lok. 1
59-900 Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Nadzieja Marczyńska

Zgorzelec

Bardzo dobry lekrza, fachowe podejście do pacjetą i przcyzja w ocenia stanu zdowia.

lekarz Dorota Knichał

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
59-900 Zgorzelec

Lekarka przychodząca do pracy kiedy ma na to ochotę, spóźnia się godzinę, wychodzi dużo przed zakończeniem swojej zmiany. Leczy wszystkich i wszystko paracetamolem. Tak to i ja mogę leczyć. Opryskliwa, oburza się ciągle, nie można na spokojne przedstawic swojego problemu bo nie słucha i co chwilę komentuje "kto na taki pomysł wpadł", "i po co tak". Bardzo nieprzyjemna osoba, samą miną odstrasza, pracuje chyba za karę. Jedno jest pewne, to była pierwsza i ostatnia wizyta u tej osoby. Wolę już umierać w łóżku niż do niej przyjść.

Opinia dodana przez: Poirytowana pacjentka

lekarz Izabella Jabłonka