Lekarz Medycyny Pracy Zgorzelec

lekarz Robert Liszka

Bohaterów Getta 15 lok. 1
Zgorzelec

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz,dobrze tłumaczy,poświęca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Nadzieja Marczyńska

Zgorzelec

Bardzo dobry lekrza, fachowe podejście do pacjetą i przcyzja w ocenia stanu zdowia.

lekarz Dorota Knichał

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
Zgorzelec

Pani doktor wpadła do przychodni w Osiecznicy spóźniona o pół godziny czyli o 8.30 Później z rozmów z pacjentami, okazało się, że to normalne!! Na dodatek pojawił się jakiś pan który pytał o to do której przyjmuje lekarz. I tu uwaga! Dostał odpowiedz, że do godzin opisanych na drzwiach ale lepiej żeby zaczekał gdyż pani doktor lubi wyjść dużo wcześniej i może jej pan nie zastać. Mój niepokój rósł z minuty na minutę. Ale wróćmy do wejścia pani doktor. Pomimo iż w holu było już kilka osób, nie powiedziała ani dzień dobry ani przepraszam za spóźnienie, była wręcz obrażona ale dlaczego? Nikt nie wie. Po wejściu do jej gabinetu zastał mnie widok dalece odmienny od tego co powinien prezentować lekarz. Pani doktor wyglądała ( przepraszam za określenie ) jak lekarz-kloszard. Zaniedbana począwszy od włosów po całą resztę. Ale ok myślę nie oceniam ludzi po wyglądzie. I tu cały mój optymizm prysł. Opryskliwośći i nieuprzejmości festiwal nie miał granic, atmosfera niczym z mięsnego w PRL-u. Łaska, że w ogóle tu jest i się odzywa. Chciałem po prostu wyjść. A diagnoza wołała o pomstę do nieba. Jak się potem okazało to norma w przepisywaniu antybiotyków na wszystko. Ja miałem grypę ale zamiast konkretnej rady dostałem Antybiotyk!! Antybiotyku nie brałem zasięgając porady innego lekarza. Wystarczyło kilka dni w łóżku z lekami na grypę plus domowe sposoby. I zamiast 10 dni na antybiotyku było 4 w łóżku i około 3 w domu wszystko na lekach bez recepty. Chciałbym ostrzec wszystkich przed kontaktem z tą panią w celu uniknięcia błędnie stawianych diagnoz i kontaktu z lekarzem, który powinien pracować w prosektorium a nie przychodni. W dodatku czuję się urażony zachowaniem lekarza który daje odczuć że jest chyba z wyższej kasty. Tyle, że to nie Indie. Urażony pacjent

Opinia dodana przez: Urażony pacjent

lekarz Izabella Jabłonka