Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Bogdan Łopaciński

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
Piotrków Trybunalski

Super lekarz oby więcej takich. Troskliwy pamiętaliwy, super człowiek jeszcze nie spotkalam tak oddanego swojej pasji lekarza

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Hanna Gawrońska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil

Opinia dodana przez: Teofil

lekarz Iwona Dobiecka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Małgorzata Woźniacka

Centrum Medicover Pomorska - Łódź
ul. Pomorska 106
Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.

Opinia dodana przez: Marek

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Elżbieta Ługowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wyjątek w dzisiejszej służbie zdrowia! LEKARZ! PACJENT CZUJE, ŻE JEST DLA NIEJ NAJWAŻNIEJSZY. Bardzo dokładna. Patrzy kompleksowo na pacjenta.

lekarz Ryszard Najbarowski

Księcia Poniatowskiego 36
Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

lekarz Adam Muszer

brak danych
Łuczników 32a
Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

lekarz Maciej Smoła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy