Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Bydgoszcz

Jarosław Rymaszewski

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Lekarz medycyny pracy
                                       dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

lekarz Joanna Szkolnicka

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Łochowska 69
85-395 Bydgoszcz

Życzliwa, mądra i ciepła osoba. Cierpliwa, pełna empatii, potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za okazane mi serce i poświęcony czas. Żałuję tylko, że w związku z przeprowadzką do innego miasta jestem zmuszona zmienić przychodnię. Aleksandra K.

lekarz Michał Graczyk

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Ogrody 19B/8
85-870 Bydgoszcz

Niewiarygodna kompetencja, wiarygodność i uprzejmość. Ponad 15 lat zadziwia mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Zadziwiająco komunikatywny, co daje szczególną zrozumiałość przekazu. Panie doktorze proszę tak dalej i po wsze czasy.

Grażyna Janik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

lekarz Agnieszka Ossowska-Piskorska

SUNMED
Pelplińska 139
85-794 Bydgoszcz

Bardzo rzetelne badanie, uważne słuchanie pacjenta, niezwykła uprzejmość, świetny kontakt z dziećmi, jestem pod dużym wrażeniem

lekarz Anna Kędzierska

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

BARDZO KOMPETENTNA I ZAINTERESOWANA PACJENTEM LEKARKA.

lekarz Beata Wojnicz

" Przy Belmie"
Łochowska 69
Bydgoszcz

Pani Wojnicz to prawdziwy lekarz z powołania.

lekarz Grzegorz Janikowski

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Współczesny dr Judym gorąco polecam.najlepszy lekarz jakiego poznałam w moim 60 letnim życiu.barfzo pomocny dla pacjentów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Dominika Bąk

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Bardzo profesjonalna i zdolna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Stawia niesamowicie trafne diagnozy. Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy :) Wiedza ogromna, chęć pomocy również, nie boi się wyzwań. Polecam ją wszystkim znajomym - jest naprawdę świetna !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Monika Iwaszko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Lekar jak to sie mowi z powolania ...serdeczna..opiekuncza...zawsze usmiechnieta..zawsze mozna liczyc na pomoc pani doktor..dziekuje bardzo...Beata Kuczynska Pietrzyk
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Dariusz Sandurski

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, który ma odpowiednie podejście do pacjenta. Potrafi zainteresować się pacjentem i jego problem, zlecić odpowiednie badania, do tego zawsze służy radą, nawet telefonicznie. Prawdziwy lekarz, niewielu jest tak serdecznych jak On.
Opinia dodana przez: sonia

lekarz Agnieszka Kruk

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dla mnie - najlepsza, najmilsza - a mam solidne kłopoty ze zdrowiem! Zawsze trafne diagnozy i leczenie. Słucha też tego, co mówi pacjent.

lekarz Hanna Ledkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Sandomierska
85-830 Bydgoszcz

Świetny diagnosta. Nie bagatelizuje problemu. Szuka przyczyny problemów zdrowotnych. W razie konieczności kieruje do specjalisty. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, poświęca mu sporo czasu. Zawsze jestem zadowolona z porad i sposobu leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jola

Lucyna Wichrowska

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Badań Profilaktycznych.
85-073 Bydgoszcz

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza. Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Gabrysia

lekarz Joanna Pliszka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny transportu

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

„Bardzo dokładnie Pani Doktor wszystko tłumaczy. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze. Polecam!”
Opinia dodana przez: Wojciech

Bartosz Kulas

Gabinet Lekarski
85-435 Bydgoszcz

rewelacyjny lekarz, jako pediatra i jako lekarz ogólny, ja i córka leczyłyśmy się u niego wiele lat i zawsze trafnie stawiał diagnozy, a przy tym był niezwykle sympatyczny. serdecznie go polecam!
Opinia dodana przez: Marta

Waldemar Frąckowiak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Dorota Borowska - Gabinet Lekarza Rodzinnego
85-435 Bydgoszcz

Fachowa wiedza, b.dobry diagnostyk, staranna opieka nad pacjentem, życzliwość, komunikatywność, lekarz z powołania, polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Sabina Gutkowska

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, jest bardzo kompetentna, dociekliwa, miła sympatyczna i trafnie stawiająca diagnozę. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka