Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Płock

lekarz Natalia Czerwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 11 lok. 2A
09-409 Płock

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml

lekarz Anna Pietrykowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Chopina 63/11
09-407 Płock

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze zna się na rzeczy. Do mnie podeszła w sposób bardzo "ludzki".

lekarz Sławomir Sobociński

09-411 Płock

Super lekarz. Doskonały diagnosta, miły ,uprzejmy ,potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta A co najważniejsze bardzo dobrze i celnie potrafi zdiagnozować przyczynę choroby .Takich jak on specjalistów trzeba ze świecą szukać.Polecam. Osobiście z usług tego lekarza korzystam już około 15 lat.

lekarz Jerzy Pomirski

Internista, Hematolog

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Od dawna leczę się u doktora jako internisty. Obecnie też jako u hematologa. Uważam że jest mądrym i dociekliwym lekarzem umiejącym trafnie i szybko podejmować korzystne dla pacjenta decyzję. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Tyman

Lekarz medycyny pracy, Internista

09-411 Płock

Lekarz z dobrym podejściem do chorego, wyrozumiała dla pacjenta, po prostu lekarza, a nie jak wielu innych udają, że leczą i działają tylko schematycznie.

lekarz Magdalena Kwiatkowska

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Mazura 37
09-410 Płock

Wspaniała ,kompetentna,empatyczna Pani doktor. Pochyla się nad problemem pacjęta.Tworzy miłą atmosferę w gabinecie. Godna polecenia .

lekarz Agnieszka Kubańska-Pachołek

09-411 Płock

Od 4 lat jestem pacjentką Pani Doktor.Ciągle zadziwia mnie jej profesjonalne podejście i takie ludzkie.Poprostu lekarz z powołania z pasją i z szacunkiem do pacjenta.Bardzo dobra lekarka, bardzo dobry człowiek i do tego piękna ,suptelna kobieta.100% dobra w jednym człowieku.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jarosław Nowak

ulica Gierzyńskiego 21/10
09-407 Płock

Wspaniały lekarz, polecam w 100%.Indywidualne podejście do pacjenta,bardzo duże zaangażowanie by chorego doprowadzic do wyzdrowienia. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Opinia dodana przez: Elżbieta Haracz

lekarz Jarosław Sawicki

Lekarz medycyny ratunkowej

Caritas Diecezji Płockiej
Sienkiewicza 34
09-400 Płock

miałem dość poważny uraz , spadłem z drabiny , udałem się na SOR , obsługa odbyła się na CITO,zajmował się mną pan Jarosław gdzie przeprowadził wszelkie niezbędne badania, bardzo sprawnie zdiagnozował wszystkie dolegliwości , miły , uśmiechnięty , fachowo i precyzyjnie , na szczęście dla mnie skończyło się tylko niegroźnym stłuczeniem i kilkoma siniakami,
Opinia dodana przez: ROBERTO SENATO

dr Marianna Rybicka

Lekarz sportowy, Pediatra

Dybowskiego 14
09-400 Płock

Moim zdaniem takie osoby nie powinny wykonywać zawodu lekarza. Pani doktor nie uprzejma tłumaczy młodej osobie cytuję ,,Chyba nie chcesz żeby cię wywieźli w czarnym worku ". Przed pójściem do doktor polecam zastanowić się 10 razy.

lekarz Dorota Waloch

Rehabilitant, Lekarz rehabilitacji medycznej

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Pani doktor wykazała się mega profesjonalizmem podczas wizyty jako lekarz sportowy. W sytuacji kiedy dziecku na EKG wyszły odchylenia sama zorganzowala wizytę u kardiologa dziecięcego w terminie tygodnia gdzie normalnie czekasz ok 3 msc. Dodatkowo bez dodatkowych opłat przyjechała w dzień kiedy nie przyjmuje by ocenić wyniki badania i zakończyć sprawę. Brawo Pani doktor...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Grzegorz Augustyniak

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Jasna 13
09-400 Płock

Nie polecam tego doktora. Byłam u niego z bólem ucha. Lekarz powiedział że jest zaczerwienione, przekrwione i musi przepisać mi antybiotyk. Zgodziłam się, ale poprosiłam o przepisanie antybiotyku który mogę stosować podczas karmienia piersią. Lekarz zapytał ile dziecko ma, odpowiedziałam że niespełna roczek. Na co lekarz do mnie że dlaczego ja jeszcze dziecko karmię piersią, że moje mleko nie ma już żadnych wartości odżywczych i że powinnam już dawno zaprzestać ...

Jayantha Amarasekara

Lekarz rodzinny

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Bardzo dobrze kojary zwiazki przyczynowo skutkowe chorob.Bardzo grzeczny i uprzejmy.Chetnie kieruje na badania diagnostyczne.

lekarz Anna Rutkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Płockiej
ulica Sienkiewicza 54
09-400 Płock

Dzisiaj byłam w ZUSie na komisji, aby mi przyznano dodatek pielęgnacyjny do emerytury. Mam amputowaną nogę 9 miesięcy temu. Druga noga jest z endoprotezę. Poruszam się na wózku. Pani Rutkowska, swoim chamstwem przeszła siebie. To był horror. Nie zna dokumentów, które złożyłam. Była jak meduza, bez mózgu i układu nerwowego. Najgorsza osoba, którą spotkałam w swoim życiu.ZUS powinien się wstydzić, że taką osobę zatrudnia. Ta osoba powinna być odizolowana od ...
Opinia dodana przez: Mariola Wiśniewska

lekarz Joanna Szymańska-Gąbczyńska

Jana Pawła II 88/34
09-410 Płock

Lekarz rodzinny to zdaniem pani doktor, przyjaciel pacjenta, który zapyta nie tylko o zdrowie, ale również co słychać w innych sprawach. A pani doktor jest zaprzeczeniem tej opinii o lekarzu rodzinnym.

lekarz Bogusława Świecka-Frydrysiak

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Jasna 13
09-400 Płock

Nigdy więcej wizyty u tego lekarza. Zastanawia mnie jakim cudem ma specjalizację w endokrynologii. W ogóle nie słucha pacjenta. Natomiast w karcie pisze: samopoczucie zgodne w wiekiem pacjentki. To żałosne, ponieważ ani razu nie pozwoliła opowiedzieć sobie o samopoczuciu. Hm ponoć leczy się pacjenta a nie tylko sprawdza wyniki. Nie w tym przypadku. Tu nawet bardzo zły wynik jest kwitowany wpisem w kartę: pacjentka twierdzi, że przyjmuje regularnie tabletki. Niskie ...
Opinia dodana przez: x

lekarz Anna Waśniewska