Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Poznań

Traumatolog, Ortopeda

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

dr Andrzej Święcicki

Lekarz rodzinny, Pediatra

irydolog
ul.Chociszewskiego 25/1
Poznań

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy, ale Pan dr Święcicki to pierwszy lekarz, który słucha. Jest bardzo uważny, cierpliwy. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Uspokaja. A metody leczenia są naprawdę zadziwiająco skuteczne. Nie mogę więc zrozumieć, dlaczego homeopatia ma tylu przeciwników.Pan Doktor codziennie ma dyżury telefoniczne. W czasie choroby dziecka Pan Doktor jest w stałym kontakcie. To naprawdę niespotykane i bezcenne. Jestem mu ogromnie wdzięczna

lekarz Izabela Liweń

Zakład Diagnostyki Medycznej
ul. Dobra 38 a
60-595 Poznań

Najlepszy lekarz że wszystkich do jakich chodzę. Posiada rozległą wiedzę, empatyczna i bardzo miła osoba i do tego przyjmująca na NFZ.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Grzegorz Biegański

Pediatra, Lekarz sportowy

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Wyjątkowy lekarz z ogromna wiedza medyczna z niesamowita intuicja co do stawiania diagnozy Bardzo skutecznie i skrupulatnie wprowadzający leki do leczenia pacjenta Fantastyczny lekarz o ogromnym sercu i poczuciu humoru posiada wyjątkowa cechę prawdziwego lekarza z powołania leczy i ratuje każdego swojego pacjenta do końca Ma bardzo duza cierpliwość i spokój Wiele lat temu uratował mojego dopiero co narodzonego jedynego syna poświęcając się lecząc go dzień i noc Uratował go ...
Opinia dodana przez: Beata Z. I Adrian Z.

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Zofia Oko-Sarnowska

Internista, Kardiolog

Św. Trójcy 2 A/1
61-478 Poznań

Zaangażowanie, wnikliwość, takt i szacunek dla pacjenta, cierpliwość w wyjaśniani wszelkich wątpliwości. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Krzysztof Tuszyński

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Jadwiga Kobielska

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie ...
Opinia dodana przez: Michał

Beata Ziemska

Guliwera 6
60-193 Poznań

super lekarz, polecam. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i ma dobre podejście do pacjenta

lekarz Michał Dybek

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Jestem pod wrażeniem okazuje sie ze nie wszyscy lekarze to bufony.normalny człowiek.normalna przychodnia.standart europejski i na Nfz. jestem w szoku ze tak można.myslalam ze to fikcja a tu jednak jak sie chce to można.karolina

lekarz Małgorzata Abramczyk

Internista, Endokrynolog

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ewa Kowalska-Anioła

ulica Kochanowskiego Jana 21/2
60-846 Poznań

Pani doktor godna polecenia.Lekarz z sercem, empatycznym podejściem do pacjenta. Z uwaga wysłuchuje problemów zdrowotnych i podejmuje skuteczne leczenie. W razie potrzeby ukierunkowuje pomóc specjalistyczną. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Marek Andrzejewski

Internista, Lekarz medycyny pracy

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam

lekarz Maria Wosicka-Bura

ul. Galla Anonima 4 B
60-547 Poznań

Bardzo dobry lekarz.Chodzę do pani doktor od 15 lat.Zawsze trafna diagnoza,jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Barbara Bryl

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz zawsze trafia w odpowiednie leki ktore pomagaja na dana chorobe przynajmniej u mnie serdeczna i sercem do ludzi

lekarz Anna Bartczak

Internista, Alergolog

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Kieroń-Stachyra

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Odkąd zaczęłam się leczyć i biegać po lekarzach,to jest to chyba jedyna pani doktor która naprawdę chce mi pomóc!
Opinia dodana przez: Agnieszka Majcher

lekarz Iwona Minicka

Szczepankowo 74 A
61-306 Poznań

Wspaniały lekarz cierpliwy nie zostawi chorego samego sobą potrawie przyjść do chorego nawet wieczorem sama zobaczyć jak się czuje maria

lekarz Magdalena Nowacka

Gabinet Vision Express
abpa Antoniego Baraniaka 8
61-131 Poznań

Fajna pani doktor, wiekszosc razy mowi, ze moim dziewczynom nic nie jest podczas gdy inni z miejsca sa gotowi wypisywac antybiotyki, sterydy itd. Potem sie okazuje, ze miialy 2 dni chrypke, albo byly podziebione i faktcznie przeszlo samo. Bardzo dobrze doradza w sprawie diety matki karmiacej piersia i diety malego dziecka. Jedyny minus to to, ze wazen nie notuje w ksiazeczce zdrowia, takze musialam sama dziecku wpisywac. Ale nie to ...

lekarz Wiesław Ciszak

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Poradnia Stomatologiczna "DENT-CZECH"
os. Lecha 120
61-298 Poznań

GENIALNY LEKARZ!!POLECAM GO WSZYSTKIM,KTÓRZY CENIĄ PROFESJONALIZM. Aktualnie nie mogę się z nim skontaktować,ponieważ choruje i prawdopodobnie jest w szpitalu.UWAGA!!!PILNIE SZUKAM KONTAKTU Z JEGO CÓRKĄ,KTÓRA TEŻ JEST LEKARKĄ. CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC W JEJ ODNALEZIENIU?? Proszę o kontakt z wiadomością:bona01-77@tlen.pl