Rusek

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

jest bardzo cierpliwy,uwaznie slucha,duzo tlumaczy.wzbudza zaufanie

jest bardzo cierpliwy,uwaznie slucha,duzo tlumaczy.wzbudza zaufanie

DENTIMA Prywatny Gabinet Dentystyczny
Ul. Kościelna 18 - parter
Sosnowiec

Byłam u Pani Doktor w prywatnym gabinecie, ale na kasę chorych, bo leczy i tak i tak. Natomiast możliwe są wszelkie dopłaty- z których czasem korzystam. Pierwszy raz idę do gabinetu bez stresu. Nie trzeba też czekać w długich kolejkach, bo wizyty są wyznaczane godzinowo.

Jest specjalistą z długim i dobrym doświadczeniem. Wychowanek prof. Ariadny Gierek-Łapińskiej. Dbający o unowocześnianie gabinetu. Jeden z lepszych specjalistów na południu Polski. Polecam.

Opinia dodana przez: CJ

Lekarz bardzo uprzejmy, świetne podejście do pacjenta, nie szczędzi czasu, udziela wyczerpujących informacji. Udzielił mi pomocy po porannej wizycie u innego dentysty, cena dość wysoka lecz musiałam się z tym liczyć, byłam w klinice w ramach nocnego dyżuru (DentaLux).

Opinia dodana przez: Anna

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
Tarnów

Na prywatnych wizytach bardzo miła i uprzejma na NFZ całkiem inna osoba. Nie polecam. Opryskliwa, wyniosła.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
Wałbrzych

Bardzo niemiła pani, nie słucha, ignoruje pacjenta , traktuje człowieka jak zło konieczne, proszę unikać jak przeziębienia!

Opinia dodana przez: Jan

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu