Rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam

Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

Klinika Ogólnopediatryczna

Zabrze

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Do Pana Andrzeja zgłosiłem się z ostrym bólem pleców.Okazało się że mam ostry problem z dyskiem.Pierwsza wizyta trwała prawie godzinę.Zostałem dokładnie zbadany a potem wyszukano mi pozycje przeciwbólowe co było dla mnie bardzo ważne gdyż nie spałem przez ostatnie 2 noce.Potem miałem masaż i P Andrzej wykonał pierwsze leczenie na dysk. Na koniec dostałem zalecenia do domu.Na 2 wizytę przyszedłem z bólem o 50 % mniejszym.Cała terapia zajęła 3 wizyty.Jestem bardzo zadowolony.Polecam z całego serca.P Andrzeju Dziękuję. BZ

ulica Bieżanowska 181

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: agnieszka

Gwiaździsta 21/96

Bardzo dobry chirurg. W styczniu 2016 miałam operacje wycięcia tarczycy w Centrum Onkologii w Warszawie. Szwy sa prawie niewidoczne. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za życzliwe podejście. Podczas badania przed operacja podniósł mnie na duchu
Po operacji przyszedł na sale, ...

Po operacji przyszedł na sale, spytal o samopoczucie i wyjasnil stan po zabiegu. Panie Doktorze bardzo Panu dziękuje.

Opinia dodana przez: Lidia

ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna

Mój syn złamał rękę i było to naprawdę okropne złamanie mało brakowało a ze stołu operacyjnego zjechał by bez niej.Właśnie Pan Doktor Rusek uratował mu tą rękę.Ale to nie jest jego jedyny czyn godny podziękowania i pochwały najważniejsze jest podejście jakie ma do pacjenta.Przez okres dwóch miesięcy jazdy do szpitala mój syn przewinoł się przez ręce kilku lekarzy ale tylko on jeden nie traktował go jako kolejny przypadek z działu medycyny ......poprostu traktował go i mnie jak człowieka i to jest pierwszy lekarz którego w życiu spodkałam i który ma sumienie i uczucia....Szkoda tylko że nie zdążyłam mu za to wszystko z synkiem podziękowac.Czekajom syna jeszcze kontrole i jesli ma ktoś nr tel to poprosze bo bardzo bym chciała aby on do końca zajmował sie leczeniem syna

Opinia dodana przez: Izabela

mgr Marta Rusek

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.

CZP Feniks Gliwice
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice

Pani dr Rusek jest moja wybawicielka. Wczesniej leczyłam się u innego doktora z marnym skutkiem. Polecam Pania doktor każdemu kto potrzebuje pomocy.

Opinia dodana przez: Ewa

gen. Sowińskiego 11
40-001 Katowice

Świetny lekarz. Pierwszy raz spotkałem się z nim mając 7 lat. Wyleczył mi oczy z 3,5 dioptrii do 0,5. Teraz mam lat 33 i wizyta kontrolna i okularki tylko do komputera 0,5. Polecam jako fachowca. Bez komputerowego badania jak co niektórzy pseudo okuliści w "VE"

Opinia dodana przez: marcin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Polecam , naprawde zna sie na rzeczy, kompetentny, uprzejmy ma czas dla Swoich pacjentów