Lekarze Lekarz rodzinny Andrychów

lekarz Teresa Zajusz

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Zbigniew Głąb

Andrychów

Często trafiam na dr Głąb na dyżurze nocnym, i za każdym razem stawia prawidłową diagnozę dlatego zadeklarowałam swoje dziecko do tego lekarza gdyż nigdy mnie nie zawiódł . Miałam trudności z zapisaniem się do niego gdyż ma jiż komplet pacjentów.Polecam tego lekarza

lekarz Beata Rauk

Andrychów

Witam, Pani Lekarz stwierdziła podejrzenie zarażenia Koronawirusem mimo, że nie wróciłem z kraju w którym go wykryto i odmówiła wizyty w ośrodku mimo, że Sanepid w Wadowicach nie miał żadnych przeciwwskazań. Odkładała wizytę domową ze względu na brak fartuchów ochronnych .... Po kontakcie z sanepidem usłyszałem , że sam odwołałem wizytę na którą byłem umówiony - oczywiście było to kłamstwo Pani Doktor. Skontaktowałem się z Oddziałem Zakaźnym w Gliwicach , ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Małgorzata Pławecka

Żwirki i Wigury 12/2
34-120 Andrychów

Nie polecam tej lekarki i choć jest uprzejma,to jej kompetencje sa dyskusyjne.Po pierwsze wyczuwam za każdym razem jakby była nieobecna przy mojej chorobie o której jej mówię.Szczerze to sprawia wrażenie oderwanej od rzeczywistości i jest kompletnie nieobecna.Nie można nawiązać z nią bezpośredniego kontaktu. Chciałem wielokrotnie zmienić lekarza na innego, lecz inni lekarze mają komplet pacjentów.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jarosław, Pędziwiatr

Poradnia Przyszpitalna
Dąbrowskiego 19
34-120 Andrychów

Nie byłem u lekarza z 6 ponad lat, nigdy nie byłem na L4, zawsze praca praca... obecnie na zaistniałą sytuacje zagrożenia koronawirusem konsultacja odbyła się telefonicznie. Od dawien mama mi doradzała zmień lekarza on się nie nadaje przytaczając mi różne sytuacje, np: prawie 40 stopni gorączki, kaszel, bol stawów itp. a on stwierdził iż 3 dni w domu wystarczą jej i przepisał jak kolega wyżej wymienił leki dla roczniaka. Wracając ...

lekarz Bogdan Bury

STAROWIEJSKA 17A.
34-120 Andrychów

Po ostatniej wizycie jestem zmuszony zmienić lekarza rodzinnego.Poprosiłem o skierowanie na rentgen płuc,stwierdził ,że nie widzi takiej potrzeby nie badając mnie powiedziałem,że rano kaszle on odpowiedział,że tez kaszle i mi nie da,zaznaczam że pale papierosy ponad 50 lat od kilku lat 30szt dziennie.Przez ostatnie 20 lat zero badań typu krew mocz rentgen płuc i.t.p.twierdzi,że jest mi to niepotrzebne mam skończone 68 lat
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Zbigniew Głąb

34-120 Andrychów

Najgorszy lekarz na jakiego przyszło mi trafić ! Nie polecam . Polecam uciekać od niego jak najdalej
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Ryszard Karpowicz