Lekarze Lekarz rodzinny Bytom

lekarz Lalita Malinowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Konstytucji 43 (Bo Vita)
41-905 Bytom

Jestem bardzo zadowolona zawsze mozna podejsc z problem i zawsze pani doktor znajdzie rozwiazanie jest bardzo cierpliwa z przyjemnoscia sie przychodzi
Opinia dodana przez: Iza
Przemiła P.doktor fachowe podejście do pacjenta , nie trzeba długo czekać na wizytę.Pani doktor dzwoni po pacjenta .Dziękujemy😀😄😙

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Michał Michalski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bytom

Bardzo dobry lekarz.Polecam!!!Fachwo podszedł do mojego przypadku.Był konkretny a zarazem uprzejmy.
Opinia dodana przez: lila83

lekarz Izabela Rutkowska-Zdebel

ulica Janasa 3/4
41-907 Bytom

To jest Lekarz! Właśnie z dużej litery. Profesjonalne podejście do pacjenta, kultura, po prostu klasa
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Monika Biniek

ulica Mochnackiego 1 A/20
41-907 Bytom

Byłam u pani doktor. Jest fenomenalna oraz empatyczna. Poleciła mi maść na Hemoroidy i mi przeszły. 5/5
Opinia dodana przez: Krysia =)

prof. dr hab. n. med. Marcin Kajdas

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Chirurg ogólny, Lekarz sądowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Bardzo dobry, empatyczny Człowiek, Wybitny Specjalista Chirurg Onkolog. Jestem po operacji nowotworu złośliwego tarczycy 10.09.2019r. Myślę, że nigdy nie zdołam się odwdzięczyć Panu Doktorowi Grzegorzowi Kowalskiemu, za uratowanie mi życia. Nie ma takich słów, aby wyrazić moją wdzięczność. Bardzo dziękuję za szybką trafną diagnozę, profesjonalnie wykonaną operację i życzliwe podejście do pacjenta. Pan Doktor Grzegorz Kowalski to zdecydowanie Najlepszy Chirurg jakiego znam. Dozgonnie wdzięczna pacjentka Małgosia W.
Opinia dodana przez: Małgorzata W.

dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Rokitnica 2
41-936 Bytom

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

lekarz Irena Sosinowska

ZBM Bytom ul. Tarnogórska
RACJONALIZATORÓW
41-902 Bytom

Dałabym uprzejmość na minusie, gdyby można było. Podejście do pacjenta okropne. Nie traktuje pacjentów jak istoty ludzkie. Nie polecam.

lekarz Danuta Głąb-Hubert

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska
ulica Karola Miarki 5/19
41-902 Bytom

Zdecydowanie nie polecam, juz samo to o niej swiadczy ile ma pacjentow. Jesli w przychodni jest inny lekarz w tym samym czasie to do niego jest kolejka i trzeba czekac, a pani głąb siedzi bezczynnie bo nikt do niej isc nie chce. A jak ma wypisac L4 to robi taka łaskę jakby to bylo placone potem z jej kieszeni. Nie polecam, omijac szerokik łukiem

lekarz Marcin Kempiński

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ MULTIMED
K. Miarki 5
41-902 Bytom

Dla mnie to osoba która myśli że zna każdą specjalizację medycyny. Prosiłam o wypisanie zaświadczenia na temat stanu zdrowia syna. Potrzebuję je by syn mógł dalej się uczyć. Przedstawiłam wszystkie aktualne orzeczenia ( syn jest niepełnosprawny fizycznie) na temat jego zdrowia a on kazał podnieść ręce do góry, ścisnąć swoją dłoń i stwierdził że syn jest zdrowy. Dodam że syn choruje już 16 lat. Nic i tyle. Życzę mu żeby ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Marchwiany

SAR Sp. Jawna POR "CENTRUM" Bytom
ulica Łużycka 7
41-902 Bytom

Jak już ktoś wspomniał, mocny makijaż, lekceważące podejście do pacjenta. Dodatkowo pani doktor ma braki i nie aktualizuje swojej wiedzy. Kiedy na wizycie powiedziałam, że karmię córkę piersią (córka miała wówczas ok 13 msc) pani doktor powiedziała, że należy ją odstawić bo karmienie dziecka w tym wieku "nie daje już żadnych korzyści". Jest to nieprawda i jest to sprzeczne z aktualną wiedzą, badaniami naukowymi oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. Żałuję, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Stefan Kokot

Lekarz medycyny pracy, Internista

Chłodna 1 (Intimed)
41-902 Bytom

Byłam u pana doktora fwa razy w przeciągu dwóch meisięcy, niestety o dwa za dużo. Za pierwszym razem poczułam się potraktowana jak jakies zwierze, dostawalam wręcz komenty 'czekać', 'usiąść', 'rozebrać się'. Przyszłam pogryziona przez pluskwy i rzucał głupimi żartami że 'kto mnie tak pogryzł', no bardzo śmieszne. Wizyta zajęła za dużo czasu, pan doktor zamiast zbadać, wypisać co trzeba i wypuścić gadał kilka razy o tym, że w Tarnowskich Górach ...

dr n. med. Jacek Mesjasz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Pan dr według mnie nie posiada wiedzy i nie powinien być ordynatorem, bo to sugeruje wysokie kompetencje, co jest mylne. Przez 2 tygodnie pobytu ma oddziale w Bytomiu diagnozował pacjenta z białkomoczem tylko podcwzględem choroby nerek. Nie

lekarz Dariusz Wąsowicz

ulica Batalinów Chłopskich 5
41-936 Bytom

Lekarz z "mojej" przychodni, więc byłem na niego skazany i musiałem kilka razy skorzystać z "porady". Pan Doktor nie potrafił rozpoznać takiej elementarnej rzeczy jak ganglion i wysłał mnie z tym na RTG! Żeby dostać zwolnienie z pracy trzeba o nie żebrać.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marek Planer

NZOZ Stomatologia Dawiec
Żeromskiego 18
41-902 Bytom

Porażka, nie interesowało go nic, o nic nie pytał... zrobiłem badania krwi które zignorował i wysłał mnie na te same badania
Opinia dodana przez: DAMIAN

dr n. med. Ewa Nowakowska