Lekarze Lekarz rodzinny Gdynia

lekarz Barbara Frejlich

Internista, Lekarz medycyny pracy

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam poprostu z powołaniem, wysłucha nie spieszy się pomaga doradza Anioł naprawdę gdyby wszyscy tacy byli... Świat i służba zdrowia była by najlepsza. Dziękuje za wszystko
Opinia dodana przez: Joanna

dr Małgorzata Liberska

Przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej
Batalionów Chłopskich 7
81-452 Gdynia

Pani doktor zawsze ma czas dla pacjenta, nie odmawia pomocy nawet po godzinach pracy, a przychodnia, w której pracuje, to niedościgniony wzór dla publicznych placówek opieki zdrowotnej. Polecam trafienie na takiego lekarza, jak dr Liberska. To skarb wśród lekarzy.

Barbara Rejewska

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Nie pamiętam kosztu wizyty, ale relatywnie nie był wysoki. Jest to lekarz w dobrze pojmowanym starym stylu - w przeciwieństwie do lekarki z fasadowej państwowej służby zdrowia, która ostatnio na pytanie uściślające dawkowanie leku odpowiedziała lekko poirytowana: "nie jestem chodzącą encyklopedią".

lekarz Ewa Drygas

Wjherowska
Gdynia

Zyczylabym sobie, aby kazdy lekarz mial takie podejscie do pacjenta. Pani doktor jest mila, rozmawia z chorym, nie lekcewazy zadnych objawow. Pojsc do niej to zawsze przyjemnosc, nawet jak w przychodni sa tlumy chorych Pani Doktor zawsze cierpliwa i usmiechnieta. Zawsze dokladnie zbada, oslucha, nawet jak sie idzie z jakims drobiazgiem; gdy trzeba, wypisze skierowania. Goraco polecam, to swietna lekarka! M.K.

lekarz Damian Odya

Lekarz medycyny pracy, Internista

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

Elżbieta Rosińska-Śledź

Internista, Lekarz rodzinny

Gdynia

Super podejście do pacjenta. Wspaniała Pani Doktor. Każdemu udzieli pomocy. Mam do Pani Doktor 100%zaufanie. Polecam.Pacjentka Zosia.

lekarz Jerzy Kaczmarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

lekarz Wojciech Wieczorek

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Romanowskiego 24
81-185 Gdynia

Jest nie tylko dobrym człowiekiem, ale również wspaniałym lekarzem. oby było takich ludzi jak najwięcej w naszym kraju...

lekarz Beata Kwolek

Morska 2/2
81-333 Gdynia

Szanowna Pani Doktor ! Gdzie się Pani podziewa ? Tubylcy - / piękne kobiety i dzieci , przystojni mężczyżni / - kwiat Pomorza. Wszyscy tęsknią i płaczą. A Wróg u bram ojczyzny. Prosimy o znak Życia - w zamian będziemy Panią doktor chwalić i podziwiać na wszystkich odpustach, na Grabówku.
Opinia dodana przez: AdamArtur

lekarz Wacław Nahorski

Internista, Lekarz medycyny transportu

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Musiałem poddać się gastroskopi. Badanie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jednak podejście Pana doktora do pacjenta jego wyjątkowa uprzejmość i fachowość pozwoliła mi to jakoś znieść.
Opinia dodana przez: Gregin

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Lekarz medycyny pracy, Wenerolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Z usług Pana doktora korzystałam nieraz i zawsze diagnoza była trafna w 100% a przepisane leki dawały szybka poprawę. Pomógł m.in. mojemu 2 letniemy synkowi który przez ok. rok borykał się z wysypka na twarzy, dwie wizyty u Pana doktora i wysypka już nigdy nie wróciła. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Nitka

Gabinet Jerzy Nitka
Legionów 67 (budynek Przychodni)
81-404 Gdynia

Bez Nitki naszego Kochanego to pół marynarskiej Polski by stanelo. Oby zyl i stemplowal jak najdluzej nasz skarb.

lekarz Elżbieta Brzezik-Szafran

Reumatolog, Internista

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA BEZINTERESOWNE ZAINTERESOWANIE SIĘ MOIM STANEM ZDROWIA.ZA WSZELKĄ POMOC I ŻYCZLIWOŚĆ MI OKAZANĄ.NIE MUSIAŁA PANI TEGO ROBIĆ,A JEDNAK POMOGŁA MI PANI.DZISIAJ ŻYJĘ BEZ OKROPNEGO BÓLU,KTÓRY TOWARZYSZYŁ MI OD PARU MIESIĘCY.DZIĘKUJĘ.ELŻBIETA HIRSZ
Opinia dodana przez: elusia

lekarz Iwona Klawitter

Przychodnia Lekarska Grabówek
Ramułta 45
81-241 Gdynia

Pani doktor Klawiter to wspaniała lekarz ma bardzo dużo empatii wobec pacjenta . Kiedy poraz pierwszy w 2020 roku trafiłam do Pani doktor pomimo teleporady wysłuchała dokładnie i od razu skierowała mnie do onkologa. Dziś jestem pacjentką paliatywną i z wielką troską podchodzi do mojego stanu zdrowia . Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Gollnau

Lekarz rodzinny, Pediatra

Miła 3 B/3
81-549 Gdynia

Jeszcze nie spotkałem tak niedostępnego i niewyrozumiałego lekarza pierwszego kontaktu. Zero zrozumienia i empatii, ton naskakujący na pacjenta. Bardzo arogancka stosująca spychotechnikę - dlaczego w moim przypadku recepty nie wypisał lekarz prowadzący -diabetolog ?.Do września br. 4 leki mogłem uzyskać na zasadzie tzw. Ryczałtu, a od września do 1 listopada br. zostały zmienione dyrektywy Ministerstwa Zdrowia dla pacjentów powyżej 65 lat - te leki w tym okresie były bezpłatne a ...
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Małgorzata Roszak

ul. Wrocławska 97B
81-530 Gdynia

Pani Dr Roszak leczy od wielu lat moja mame w Orlowie. Mama byla zadowolona ale od ostatnich 2 lat mimo ze mama bardzo zle sie czula, lekarza nalegala ze jest zdrowa i nie uwazala ze potrzebne sa zadne badania. W koncu mama tak zle sie czula, ze prywatnie poszla do lekarza ktory stwierdzil zapalenie pluc!!! Mimo ze osoba zle sie czula i nalegala na badania Dr Roszak ich nie przepisala ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Skabara

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

Morska 172 D/15
81-225 Gdynia

Brak badania na wizycie, położenie się na leżankę i patrzenie na długopis to raczej mało kompetentnie- gdzie inni lekarze badalii czucie, czynności układu nerwowego, używali młoteczka, kazali robić wiele rzeczy żeby sprawdzić jakie są uszkodzenia, wstawać, leżeć, chodzić. Opryskliwy, wredny, arogancki, powiedział, że bólem się nie zajmuje , że mogłam nie ulegać wypadkowi (gdzie jestem po wypadku z nie mojej winy). Kiedy zwróciłam uwagę temu Panu(bo skoro mówi, że nie ...
Opinia dodana przez: W

Waldemar Przeniosło

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Nie polecam z całego serca! Z dala od takich lekarzy! Ten Pan się chyba minął z powołaniem, bo lekarzem jest fatalnym albo już wypalonym. Szarpie za nogi 6 tygodniowe dziecko, jakby paczke otwierał, badanie "hurtowe", na szybko, i polecenie przyjscia na kontrolę za 4 tygodnie. Na kontroli pyta - "Czemu tak szybko przyszliście? Ja kazalem? No jak jestescie to zbadamy...." "Jak Pani trzyma to dziecko?! - "Tak jak kazal fizjoterapeuta" ...
Opinia dodana przez: Julianna

lekarz Izabela Petecka

Lekarz rodzinny

Świętojańska 68 (Plus Zdrowie)
81-393 Gdynia

WITAM.OD WIELU LAT JA I MOJA ZONA JESTESMY PACJENTAMI P.DR.PETECKIEJ.WSPANIALY LEKARZ,TROSKLIWA,WYROZUMIALA DLA PACJENTOW.JESTESMY WSPANIALE PROWADZENI W NASZYCH PRZEWLEKLYCH CHOROBACH.DR.PETECKA DZIEKUJEMY.WSZYSKIM PRACUJACYM WSPOLNIE Z DR.PETECKA ROWNIEZ DZIEKUJEMY.
Opinia dodana przez: HANNA I JERZY
Pani Doktor jest obecnie moim lekarzem rodzinnym i nie zamierzam z tego rezygnować! Bardzo miła,kompetentna osoba.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janek