Lekarz Rodzinny Katowice

lekarz Jacek Przybyła

DeltaMed
Karliczka 2
Katowice

Wspaniały człowiek - lekarz pod każdym względem,takich trzeba w naszym lecznictwie!!!

lekarz Jan Isakow

ARS ,MEDICA
Wojewódzka 7
Katowice

polecam jestem pacjentką doktora od ok 10 lat moje dzieci również są pacjentami tej przychodni

lekarz Joanna Gawlik

Poli Med
Sandomierska 4/3
Katowice

Pani Doktor super człowiek , wspaniały lekarz prowadzi całą moją rodzinę. Faktycznie prawdziwy rodzinny lekarz, tłumaczy wspaniale dobiera leki.
Jest ...

Jest tylko problem to z dostaniem się do P.Doktor bo ma b. dużo pacjentów (emerytów)którzy blokują dostęp ludziom pracującym

Opinia dodana przez: Iwona

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"

Katowice

Z żalem i zaskoczeniem przyjęłam informację o tym, iż Pani dr Makiełło nie będzie już w naszej przychodni na Ligockiej 3A. Nie dość, że ze świecą szukać teraz tak świetnego lekarza i Człowieka, to jeszcze w naszej przychodni to nieodżałowana strata.Jestem pełna uznania, wdzięczności i za wszystko, co było dotychczas szczerze dziękuję. Życzę powodzenia w nowych placówkach. Katarzyna Pyrek z dziećmi

Opinia dodana przez: Katarzyna Pyrek

lekarz Alicja Jabłońska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
Katowice

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.

Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Renata Kupis

NZOZ "Polmed Zdrowie" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
Katowice

Szeregowy O***sik melduje! Pani Renata to najlepszy lekarz jakiego znam! Profesjonalista i widać golym okiem że hobbista medycyny, takich lekarzy nam trzeba!

Opinia dodana przez: Benjamin

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

None
Ks. Bp. Adamskiego Stanis 14/9
Katowice

Miły, cierpliwy lekarz z dużą wiedzą medyczną, słuchający pacjenta i przeprowadzający dokładny wywiad, spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Polecam.

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
Katowice

Bardzo dobra Pani Doktor, miła i grzeczna jak dla dziecka tak i dla rodzica. Diagnozy są zawsze trafione, a leki odpowiednio dobrane. Trochę trzeba naczekać się w kolejce. Ale przynajmniej wiem, że warto, bo jak do tej pory Pani Doktor zawsze pomogła moim dzieciom. Dziękuję Aneta K.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.

Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Jarosław Lenart

MSWiA
Głowackiego 10
Katowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam

Opinia dodana przez: Daniel