Lekarze Lekarz rodzinny Katowice

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Jan Isakow

Gabinet
Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Wspaniały człowiek. Empatyczny, konkretny i bardzo profesjonalny. Gorąco polecam. __________________________________________________________________

lekarz Joanna Gawlik

Lekarz rodzinny

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Wspaniały lekarz. Zawsze miła .Stawia trafne diagnozy i dobiera skuteczne leki. Szkoda że nie pracuje już w Przychodni Polimed na ul.Sandomierskiej. W rejestracji twierdzą że nie wiedzą gdzie teraz Pani doktor pracuje albo nie chcą powiedzieć. Może ktoś wie to proszę podać adres
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jacek Przybyła

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Najlepszy lekarz z jakim miałem niewątpliwą przyjemność się zetknąć. Niejednokrotnie radził sobie z problemami, których nie dali rady rozwiązać "fachowcy". Naprawdę lekarz z powołania. Jak tylko dowiedziałem się, że przeniósł się z mojej poprzedniej przychodni natychmiast przeniosłem się za nim. To już powinno być dostateczną opinią o tym lekarzu. Polecam.

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Renata Kupis

NZOZ "Polmed Zdrowie" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-050 Katowice

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Ks. Bp. Adamskiego Stanis 14/9
40-069 Katowice

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Beata Nowicka-Kryca

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest najlepsza . zawsze trafiona diagnoza , odpowiednio dobrane leki , świetne podejście .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Łagodzka

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jerzy Król

Kościuszki 24 lok. 4
40-048 Katowice

Świetny lekarz, nastawiony na pacjenta. Polecam serdecznie

lekarz Barbara Kunsdorf-Bochnia

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Krucza 24 lok. 45
40-758 Katowice

Efektywna lekarka - obsługuje w szpitalu kilka osób na raz. Dokładna - jak trzeba ponawia badania. Przy czym uprzejma, choć konkretna. Dobrze zdiagnozowala mają 4 letnia córkę, choć objawy wskazywały na co innego, przez co lekarz rodzinny nie był w stanie pomoc.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Alina Suberlak

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ NOWMED Zbigniew Nowak, Michał Nowak Sp. J.
ulica Legnicka 7
40-628 Katowice

Pani Doktor jest osobą naprawdę godną polecenia. Rzeczowa i fachowa a jednocześnie bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Jarosław Duda

Katowice

Wykonano zabieg PCNL. Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

lekarz Katarzyna Kściuk-Szojda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Pani doktor prowadzila mnie od zawsze i uważam ze jest najlepsza w Katowicach wiele osób sobie chwali wizyty u Pani i będę jej wierna dlatego swoje dzieci równiezzapiszę do doktor Szojdy będą miały należytą opieke i bardzo skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Jarosław Lenart

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

LEKARZ z powołania. Konkretny, bardzo uprzejmy, trafne leczenie, dobrze pamięta swojego pacjenta i jego schorzenie, a przychodząc na wizytę do tego doktora stres znika, a człowiek ma wrażenie, że jest u dobrego znajomego. Polecam
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Maria Lipczyk

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Pani doktor to skarb jeśli chodzi o lekarza rodzinnego. Prawidłowa i trafna diagnoza (chłoniak) - spowodowała, że odrazu trafiłem w dobre ręce z rekomendacja Pani doktor jaki szpital najlepiej wybrać (być może dzięki Pani doktor nadal żyje) , nie patyczkuje się jeśli chodzi o skierowania, jeśli potrzeba. Polecam
Opinia dodana przez: S

lekarz Alicja Jabłońska

Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Świetna lekarka podchodząca do każdego pacjenta indywdualnie, z sercem i ogromnymi kompetencjami. Nigdy nie zbywa problemu, zawsze przeprowadza wywiad lekarski bardzo szczegółowo i fachowo. Pod opieką Pani Doktor jest cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie innego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.