Lekarz Rodzinny Kraków

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24
31-155, Kraków

Nie znam lepszej lekarki. Zaangażowana, dokładna, dociekliwa, z ogromną wiedzą, a przy tym ludzka i przesympatyczna.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej nMed s.c.
Radzikowskiego 17
31-315, Kraków

Oceniając mogę powiedzieć i napisać tylko w samych superlatywach. Nie ma tu miejsca na wyliczanie wszystkich umiejętności, cech osobistych czy zasług w leczeniu. Cała moja rodzina (5 osób)jest bardzo zadowolona z opieki zdrowotnej. Polecam wszystkim odwiedzających te strony.

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
31-146, Kraków

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16
Kraków

Lekarz z powolania. Widac, ze praca i niesienie pomocy drugiemu czlowiekowi sprawia Jej przyjemnosc. Bardzo uczynna i mila, a do tego doskonaly specjalista. Polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Dorota M.

Lea 210a/45
30-133, Kraków

Kompetentna, wzorowy lekarz. Rzeczowa, świetny diagnostyk, ma celne i szczere uwagi. Stawia za cel wyleczenie a nie kolejna wizytę.

Opinia dodana przez: Łukasz

Małgorzata Zawiślan

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
2 Pułku Lotniczego 22
Kraków

R E W E L A C Y J N A. Urocza kobieta i wspaniały człowiek. Jako lekarz rodzinny, poza wszelką konkurencją. Mam szczęście, że to ona jest moim lekarzem.

Marzena Staniec-Gajos

Internista, Lekarz rodzinny

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

30-969, Kraków

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem

Opinia dodana przez: Barbara

Monika Kraśnicka

Szpital Uniwersytecki Kraków

31-501, Kraków

Wspaniała osoba, doskonała lekarka, ciapła, miła, kompetentna. Prowadziła mnie przez kilka lat podczas mojej choroby. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie. Polecam z całego serca wszystkim szukającym dobrego lekarza a przy tym serdecznego człowieka.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Gabinet lekarski

28-592, Kraków

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

lekarz Danuta Robak

Imielna 23
30-856, Kraków

Pani Doktor Robak to prawdziwy DOBRY lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, ogromne kompetencje i niezwykła empatia Pani Doktor pomagają pacjentowi przejść przez chorobę. Dziękuję

Opinia dodana przez: Anna